Рекомендуємо

Поради щодо ремонту і фарбуванню приміщень

Картина була б набагато простіше, якщо банку з фарбою, яку ви підібрали в магазині, можна було б використовувати в будь-якій ситуації. Але це не той випадок, адже різні поверхні у вашому будинку вимагають різних сортів фарби. Перш, ніж купувати фарбу для ремонтних робіт, визначте, які поверхні у вашому будинку вимагають забарвлення і з якого матеріалу вони виконані.

Давайте опишемо короткі рекомендації з вибору фарб для різних матеріалів поверхонь вашого будинку. Почнемо, мабуть, зі стель. Тут ви повинні використовувати фарбу, яка дозволяє легко приховати нерівності шорсткості завдяки матовій поверхні. Найчастіше воліють стелі фарбувати білою фарбою, а сучасні фарби не жовтіють з часом.

Тепер про двері. Якщо вам необхідно пофарбувати вироби з натурального дерева, то перед фарбуванням завжди виконується грунтовка. Фарбують дерев'яні двері латексною або олійною / алкидною фарбою, призначеною для роботи по дереву. Напівглянсова обробка, як правило, довше не втрачає свій вигляд. Але якщо ви стурбовані зносостійкістю покриття, використовуйте фарбу, що забезпечує ідеальну глянсову текстуру.

А ось тип фарби, яку ви використовуєте для ваших стін, в кінцевому рахунку, зводиться до особистих вподобань. Однак треба зазначити, що з латексною фарбою легко працювати, вона універсальна і відмінно лягає на гіпсокартон, дерево або кам'яну кладку.

Латексні або масляні / алкідні фарби - це оптимальний варіант для фарбування металевих поверхонь. Між цими типами фарб існують деякі відмінності: латекс наноситься безпосередньо на алюміній або оцинкований метал, а масляна / алкідна фарба - тільки на попередньо загрунтовану поверхню.

Акрилова латексна фарба для стіни розроблена спеціально для фарбування поверхонь з таких матеріалів, як цемент, бетонні блоки і цегляна кладка. Ця фарба добре покриває такі поверхні, створює естетичний зовнішній вигляд і довго зберігається.

Підбирайте фарби, пизначені спеціально для вашого типу підлогового покриття. Як правило, це лаки або емалі, які утворюють на поверхні міцну захисну плівку. Таке покриття має приємний зовнішній вигляд і захищає підлогу від вологи, стирання, подряпин.

Кожна поверхня у вашому будинку має різну структуру і вимагає догляду різного виду. Адже ви не будете доглядати за дерев'яною підлогою так само, як дбаєте про килими. Те ж відноситься і до вибору фарб. Дотримуйтесь цих правил і вибирайте кращі варіанти оформлення для вашого будинку.

Також цікаво: