Рекомендуємо

Порівнюємо різні підлогові покриття

Покриття для підлоги володіють різною структурою, характеристиками, складністю монтажу, терміном служби. Найбільш популярними на сьогоднішній день є ламінат , масивна і паркетна дошка.

Зовнішній вигляд ламінату дуже схожий на деревину. Сам ламінат являє собою складну багатошарову конструкцію, в якій основою виступає ДВП. ДВП покривається маламіновой смолою, змішаною з папером, після чого все це пресують з використанням методу гарячого пресування. Щоб ламінат мав великий термін придатності, в його складі повинно міститися багато корунд. Папір, що має малюнок, що імітує дерево або інший більш дорогий матеріал, є основою ламінату.

До дерев'яних підлогових покриттів відносять набірний і штучний паркет, а також неймовірно популярна паркетна дошка. Паркет має дуже великий термін служби, причому процедуру його укладання можна виконувати не один раз, тому паркет може служити століттями. Укласти паркет поверх теплої підлоги не можна, і необхідно весь час відслідковувати вологість приміщення. Паркету не бажана висока вологість, так як вона може негативно позначитися на його стані.

Шари, які знаходяться в середині і знизу, виготовлені з дерева хвойної породи, а лицьову сторону завжди виготовляють з цінної породи. До таких порід відносять дуб горіх і бук. У паркетної дошки, в порівнянні з натуральним паркетом, не такий тривалий термін експлуатації, проте і вона зможе прослужити вам не менше трьох десятків років, за умови правильного догляду, звичайно. Циклювати паркетну дошку можна, але краще цього не робити більше двох разів.

Тепер про дошку з масиву. Дане підлогове покриття є найякіснішим. Воно відрізняється від паркету тим, що володіє великими розмірами, причому коштує дорожче всіх описаних вище підлогових покриттів. Само собою, що дане покриття теж не буде любити вологу, а здійснювати догляд за ним не складно. Установка масивної дошки не сильно відрізняється від монтажу штучного паркету. Крім того, масивну дошку необхідно покривати воском, і робити це слід досить часто.

З коркового дерева виробляють коркове покриття. Таке покриття є дуже міцним, воно не любить вологості і високих температур, а в інших аспектах дане покриття здатне служити досить тривалий період часу.

Також цікаво: