Рекомендуємо

Прибираємо непотрібні килими, вішаємо на стіну картини маслом

Приблизно у 70% людей в квартирі висить килим, деякі думають, що це красиво, іншим він дістався у спадок від бабусі, а решта просто хочуть закрити стіну. Але крім гарного малюнка килим містить: пил, кліщів і інші неприємні особливості, які можуть погано відбитися на здоров'ї людини. Також варто відзначити, що повністю закриті стіни візуально зменшують простір кімнати. Вже ставите собі питання: «а якщо мені забрати килим зі стіни, чим тоді закрити вільний простір?»

Чистота і неповторний зовнішній вигляд чекають інтер'єр, якщо ви зробите вибір на користь живопису. Картини володіють особливою енергетикою, пожвавлять будь-яке житлове приміщення і принесуть до нього атмосферу комфорту. При виборі полотна слід точно знати, куди ви хочете його розмістити, і чи впишеться воно в загальний інтер'єр приміщення. Необхідно звернути увагу не тільки на жанр живопису, але і в якому стилі вона написана. Картини маслом зараз користуються величезною популярністю. Полотно, написане маслом, відрізняється неймовірною передачею найдрібніших деталей. Завдяки масляним фарбам ви тепер не тільки можете насолодитися соковитим зображенням, але доторкнутися до кожного мазка кисті. Купити картини маслом це відмінне рішення, яке доповнить будь-який інтер'єр, змусить задуматися на серйозні теми і понесе в свій загадковий і таємничий світ.

Картини маслом на полотні

Картини маслом завоювали серця людей, які хочуть внести в своє життя гармонію і комфорт, а сегменти полотна підкреслять наявний стиль і додадуть родзинку. Але перш ніж купити картини маслом приділіть скрупульозну увагу жанрам витвору, саме він диктує настрій приміщення. Наприклад, для інтер'єру кухні краще вибрати картини квіти або натюрморт, вони принесуть легкість цьому приміщенню і створять комфортну атмосферу для прийому їжі. Для вітальні підійдуть полотна з пейзажем і великим портретом сім'ї, така картина викличе ефект «ВАУ» у гостей. Картини для інтер'єру спальні повинні бути виконані в ніжних постільних тонах і мати спокійний, але глибокий сюжет, адже ми так любимо поміркувати на сон грядущий.

Картина для інтер'єру спальні, осінній пейзаж

Яскраві картини для інтер'єру спальні у вигляді цікавих пейзажів, морських просторів, як ніщо краще підійдуть для вашого солодкого сну. Модульні картини виконані маслом також прекрасно впишуться і в вітальню і кухню, цікаво будуть виглядати в передпокої і об'єднають стиль квартири в одне ціле.

Ваші стіни «зітхнуть» і придбають шикарний вигляд, якщо ви поселите в інтер'єр трошки мистецтва.

Також цікаво: