Рекомендуємо

Причини пошкодження тераси

Тераса протікає, якась плитка кришитися, а в приміщенні під терасою на стелі і стінах тече... Власники терас над якою-небудь кімнатою, часто стикаються з такого роду ушкодженнями.

Лопається або кришиться плитка. Це відбувається, коли пів тераси не може вільно розширюватися і стискуватися під впливом зміни температури. Найбільш частими причинами таких ушкоджень, є: застосування клею та затирання для швів, не пристосованих до змін температури, відсутність шва між стіною і підлогою, занадто тонкий шов між плитками або чого гірше його відсутність (плитка покладена встик).

Тріщини навколо стійок перил і колон. Установка стійок огородження в терасі призводить до того, що вони пробивають шар гідроізоляції. Це значно спрощує проникнення в щілини води, яка під час морозів замерзає і підриває бетон, викликаючи його відшарування. Незахищені бетоном стовпчики легко піддаються корозії.

Потьоки і плями на стінах. Найчастіше це буває через неправильно зроблене примикання підлоги тераси і стіни будинку, а також відсутність гідроізоляції на стіні. Вода проникає спочатку в стіну, а потім і в більш глибокі шари тераси, тим самим зволожуючи стелю нижнього поверху. Причиною потьоків, також може бути неправильна установка жолобів зливу або повна їх відсутність.

Ми обговорили основні причини пошкоджень тераси, давайте ж тепер на фото подивимося на їх наслідки.

Неправильно встановлені додаткові елементи полегшують проникнення води в шар тераси, тим самим підриваючи плитку.

Якщо при укладанні плитки клей був нерівномірно розподілений по поверхні, залишалися порожнини, вода що потрапила в них, взимку замерзне, що викличе спочатку тріщини, а потім і відклеювання.

Погано герметизований поріг біля дверей - призводить до потрапляння води всередину.

Укладання плитки на підлозі тераси без швів - відшарування плитки.

Іржаві стійки поручнів.

Керамічна плитка відвалюється від плити перекриття.

Під плиткою часто виявляється, що бетонна стяжка дуже тендітна і потріскана, що сприяє протіканню води.

Також цікаво: