Рекомендуємо

Рейкові стелі для кухні

Сучасні інтер'єри часто оформляються за допомогою нових матеріалів, технологічних рішень і винаходів. До їх числа і відносяться рейкові стелі, що дозволяють дуже сучасно і естетично оформити стелі в приміщеннях різного призначення. Вони міцні, вологостійкі, довговічні, володіють величезним асортиментом фактур і квітів, можливістю їх комбінувати.

Випускають сталеві і алюмінієві рейкові підвісні стелі у вигляді рейок шириною 10 або 15 сантиметрів. Нижня сторона рейки покривається лаком при гарячій сушці. При складанні рейки закріплюють у спеціальних суцільнометалевих або перфорованих несучих чотириметрових шинах.

У громадських будівлях (офіси, магазини, ресторани, спортзали, кафе, медичні установи, аквапарки, басейни та інші) підвісні стелі часто роблять рейковими зважаючи безлічі позитивних якостей у них.

У побуті частіше використовують рейкові стелі для кухні, ванної, веранди, тобто в приміщеннях, де до якості стелі також пред'являються особливі підвищені вимоги.

У просторі між стелею приміщення і навісною рейковою стелею можуть бути «замасковані» електропроводка і різні комунікації.

Розрізняють два типи рейкових стель:

  • відкриті - мають у зібраному вигляді проміжки між рейками, які закриваються спеціальними вставками (використовуючи вставки відмінні за кольором від рейок, отримують можливість досягнення різних ефектів в дизайні стелі і приміщення в цілому);
  • закриті - вже при складанні утворюється цілісне полотно, яке не потребує установки додаткових вставок.

Властивості рейкових стель

Все більш часте використання рейкових стель для оформлення кухонь цілком виправдано, зважаючи притаманних їм властивостей:

  • рейкові стелі виготовляють з екологічно чистих матеріалів, які безпечні для живих істот;
  • безсумнівно, рейкові стелі найбільш гігієнічні в порівнянні з іншими матеріалами, так як легко миються, не схильні до гниття або цвілі;
  • сталеві або алюмінієві рейкові підвісні стелі довговічні, мають термін експлуатації - 25 років і більше, оскільки під декоративно-захисним багатошаровим покриттям не піддаються корозії і не вицвітають під дією ультрафіолетової складової сонячного світла;
  • для них не є небезпечним вплив підвищеної вологості, яка часто виникає на кухні;
  • матеріали рейкових стель негорючі і при нагріві не випускають токсичних або шкідливих речовин;
  • панелі рейкових стель настільки повно відображають денне світло, що в приміщенні не потрібне використання додаткових джерел світла.

Також цікаво: