Рекомендуємо

Робочий кабінет на балконі

Часто, в силу обмежених житлових умов, багато хто намагається використовувати кожен вільний метр житла з користю. Можливість розширення площі особливо функціональна у квартирах, де є балкони або ж лоджії, використовуючи які, можна організувати затишну кімнату. Як правило, саме ця територіальна площа з користю відводиться під робочий кабінет.

Які роботи необхідно провести для облаштування кабінету на балконі або лоджії?

У першу чергу варто детально підійти до утеплення цього приміщення. А саме, подбати про встановлення нових пластикових вікон, які мають велику теплоізоляцію. У тому випадку, якщо ж вікна знаходяться по периметру приміщення, бічні можна і зовсім прибрати, в цілях утеплення, що можна зробити за допомогою будь-якого будівельного матеріалу: піноблоку, цегли, черепашнику або ж азбоцементних листів. Крім утеплення вікон, слід утеплити і самі стіни, підлогу і стелю. Роботи з утеплення також можна зробити з різних матеріалів, наприклад, пінопласту, пінофола, пеноплекса або будь-якого іншого матеріалу. Поверх утеплювальних матеріалів слід робити шар ізоляції, після чого можна приступити до проведення електричної проводки. І завершальним етапом по обробці стін і стель буде обшивка поверхонь за допомогою вологостійкого гіпсокартону або ж будь-яких інших пластикових або дерев'яних панелей.

Підлогу в такому приміщенні як балкон слід робити теплою, і найкращим варіантом, який не вимагає трудомісткого процесу, тут можна відзначити вже готову систему теплих підлог, яку рекомендується укладати на шар гідроізоляції. Застелити ж підлогу можна паркетом, одним з досить функціональних і теплих матеріалів. Так як балкон є найхолоднішим приміщенням в квартирі, його слід додатково обігрівати для можливості перебування в ньому в будь-який час року. Тому не зайвим буде протягнути в майбутній кабінет гілку центрального опалення і повісити радіатор. Або, якщо немає такої можливості, поставити опалювальний прилад.

Всі подальші роботи несуть в собі дизайнерський характер. Але, який би стиль не був обраний для робочого кабінету, не варто його оформляти в темних тонах, так як темний колір буде зменшувати і без того малу площу. А от замість такого меблевого атрибуту як стіл, можна на стіну навісити відкидну стільницю, яку при нагоді можна опустити. З метою збільшення простору, не варто завалювати свій кабінет непотрібними предметами, і тоді у вашій оселі з'явиться ще одне місце, де як відпочинок, так і робота робитиметься в задоволення.

Також цікаво: