Рекомендуємо

Рулонні жалюзі на пластикові вікна


Ви закінчили ремонт, вставили нові металопластикові вікна, але на вікнах начебто чогось не вистачає. А не вистачає для них хороших штор або приємних занавісок, ну, а якщо вже купувати що-небудь сучасне, то краще ніж рулонні жалюзі на пластикові вікна, напевно, не знайти. Цей різновид жалюзі користується на ринку гарним попитом. І це не дивно, так як плюси використання подібних виробів очевидні: за відносно не високу ціну ви отримуєте жалюзі гарної (купити штори відповідної якості за таку ж ціну наврядчи вдасться) якості. Встановити жалюзі такого типу на металопластикове вікно зможе кожен без сторонньої допомоги, завдяки жалюзі ви зможете добре контролювати рівень освітленості кімнати, жалюзі дозволять вам економити електроенергію влітку на використанні кондиціонера, оскільки при повністю закритих жалюзі кімната набагато менше нагрівається під дією сонця.

Види рулонних жалюзі

Рулонні жалюзі на пластикові вікна бувають декількох видів: жалюзі комбо (зебра або, як їх ще називають - жалюзі день ніч), рулонні жалюзі міні, касетні рулонні жалюзі, бамбукові жалюзі. Кожен тип жалюзі володіє своїми достоїнствами, про які буде розказано нижче.

Жалюзі зебра

Рулонні жалюзі зебра являють собою дві окремі смужки, намотані на рулон. Ці смуги являють собою полотно з прозорими вставками через рівні проміжки (звідси й назва). Шляхом зміщення одного полотна щодо іншого можна домогтися різної затіненості кімнати, аж до повної темряви.

Жалюзі міні

Цей вид жалюзі є найпростішим по влаштування і, відповідно, недорогим за ціною в сімействі цих виробів. Вони являють собою полотно, намотане на рулон з фіксатором. Простота пристрою зовсім не впливає на якість їхнього використання і вони будуть служити вам не гірше ніж інші.

Касетні жалюзі

Рулонні касетні жалюзі отримали свою назву через те, що рулон з полотном укладений у касету, а саме полотно рухається по напрямних встановленим по краях касети. Особливістю цих жалюзі є використання спеціальних фіксаторів, що дозволяють встановлювати нижній край полотна на необхідної для вас висоту. Так само, завдяки щільно прилеглим до вікна напрямних, затемненість приміщення, при застосуванні цього виду жалюзі, більш повна.

Бамбукові жалюзі

Як легко зрозуміти з назви, бамбукові жалюзі, виготовлені з натурального бамбука. Цей вид рулонних штор відрізняється від інших тим, що завдяки великому вмісту в волокнах бамбука кремнію, а також завдяки багатошаровому шпону, нанесеному на планки бамбукових жалюзі, їх можна використовувати в приміщеннях з підвищеною вологістю без шкоди для них. Вони будуть відмінно доповнювати інтер'єр дерев'яної лазні і прослужать в таких умовах не один рік.

Кріплення на пластикові вікна

З цим завданням можна впоратися самостійно без помічників. Для кріплення рулонних штор на стулки вікна передбачені спеціальні пластмасові кріплення, які надягають на стулку. Так само можна скористатися двостороннім скотчем.

Також цікаво: