Рекомендуємо

Садовий акваріум - нове віяння в сучасному ландшафтному дизайні

Садові акваріуми з'явилися відносно недавно і вже встигли зайняти свою нішу в ландшафтному дизайні. Багато людей лякаються цієї назви. Садовий акваріум - це сама звичайна водойма, зроблений під виглядом акваріума з плаваючими в ньому рибками. Це дуже оригінальне рішення, яке гармонійно впишеться в готовий архітектурний ансамбль цілого саду.

Такі акваріуми, як правило, виготовляються правильної геометричної форми. Що стосується розмірів і площі акваріума, то ці параметри можуть бути досить значними. Глибина їх може досягати 2,5 метрів, а площа - до 15 квадратних метрів. Наявність правильних форм в акваріумі пояснюється тим, що на їхніх стінках практично не накопичується бруд і тому вони рідко мають потребу в чищенні. Стінки рекомендується робити з особливо міцного скла. Гідроізоляцію при цьому набагато легше поставити на рівні стінки. Матеріал, з якого виготовлено стінки акваріума, включає в себе ряд таких компонентів: це плівка з ПВХ, спеціальна мастика для надійної гідроізоляції, а також ЕПДМ-мембрана. Всі ці компоненти не приносять абсолютно ніякої шкоди, вони стійкі і дуже міцні. Також не рекомендується ставити акваріум у місцях, інтенсивно освітлювальних сонцем.

У таких акваріумах можна розводити різну ставкову рибу. Найбільш популярні зараз - це золоті рибки, декоративні коропи, карасі, язи, черепахи, раки і навіть жаби. Не варто забувати, що для кожного виду риби потрібні певні умови. Вода в акваріумі повинна бути завжди чистою. Її завжди потрібно поповнювати по мірі її випаровування і періодично частково міняти. Обов'язкова наявність в акваріумі систем підігріву, аерації та фільтрації. Такі акваріуми при правильному і гармонійному розташуванні тільки підкреслять індивідуальність будь-якої садової ділянки.

Також цікаво: