Рекомендуємо

Секрети вибору корпусних меблів

Корпусні меблі настільки популярні, що без них важко уявити сучасну квартиру, але вибираючи шафу, кухонний гарнітур або передпокій, потрібно пам'ятати декілька секретів.

1. Якість матеріалів. Найпоширенішим матеріалом є ДСП, обклеєна спеціальною плівкою. Плівка грає головну роль - від її якості буде залежати якість готового виробу. При уважному розгляді легко відрізнити дешеве паперове покриття від міцної плівки. Для більш детального вивчення поцікавтеся сертифікатом відповідності даної продукції екологічним нормам, з нього дізнаєтеся країну-виробника. Зверніть увагу на товщину плити, прийнятною вважається товщина від 18 мм.

2. Кромка. У меблів з ДСП всі зовнішні торці повинні бути оброблені 2-х міліметровою ПВХ кромкою або кромкою з алюмінію чи пластику, чим міцніше наклеєні ці смужки, тим довше вони триматимуться.

3. Спили. Зверніть увагу на якість спилів, особливо на криволінійних елементах меблів. Спили не повинні мати відколів, щербин, скалок і т.д.

4. Кріплення. Конструкція якісних меблів повинна бути такою, щоб жодне кріплення не проглядалося зовні. На внутрішніх деталях повинна бути нанесена перфорація, що дозволяє переставляти полички.

5. Фурнітура. Дверні петлі, гачки, ручки, вішалки та інші елементи меблів відносяться до фурнітури, від якості якої залежатиме довговічність всього виробу. Вибирайте меблі, у фурнітурі яких присутня мінімальна кількість пластику, а її петлі, решітки або дверні доводчики повністю виконані з металу.

6. Призначення меблів. Практично усі предмети мають своє призначення: для ванних кімнат, передпокою, кухні, вітальні, спальні, для офісу і т.д. Особливе місце займає меблі, призначені для дитячих, адже в ці приміщення, крім традиційних предметів (ліжка, письмового столу) сьогодні встановлюють дитячі спорткомплекси, що дозволяють дитині повноцінно розвиватися. У такому випадку кожен квадратний сантиметр площі буває на рахунку.

Сучасні гарнітури являють собою модулі, з яких можна скласти будь-які набори з урахуванням розмірів кімнати і дизайнерського рішення. Сьогодні фабрики до стандартних наборів додають елементи, розроблені за індивідуальними розмірами. Це дало великий простір для фантазії дизайнерів, адже у них з'явилася можливість наповнювати простір приміщень на свій розсуд і за бажанням замовника, створюючи неповторні композиції.

Також цікаво: