Рекомендуємо

Що таке скляні двері?

Починаючи ремонт в квартирі або переробляючи інтер'єр офісу, багато хто замислюється про кардинальні зміни, такі як перепланування, заміна вікон або зміна меблів. Часто подібні зміни стосуються і дверей, як вхідних, так і міжкімнатних. І тут виникає питання - а чи зможуть ударостійкі скляні двері замінити в сучасному інтер'єрі важкі дерев'яні.

Скло - данина моді чи вибір на користь найсильнішого

Прагнучи зробити приміщення своєї квартири або офісу більш просторим і світлим, все частіше в дизайнах інтер'єрів стали зустрічатися скляні двері. Вони стали незамінні і при будівництві ванних кімнат, саун і лазень через свою вологостійкість. Двері скляні конструктивно володіють такими якостями як:

- Звуконепроникність;
- Шумоізоляція;
- Безпека;
- Екологічність;
- Ударостійкість.

Вся конструкція подібних дверей - це полотно з міцного загартованого скла, яке може бути доповнено дерев'яною або хромованою рамою. Також двері скляні можуть бути прикрашені всілякими малюнками, виконаними в різних техніках. Найчастіше це:

- Тонування;
- Мозаїка;
- Розпис фарбами;
- Додавання декоративних елементів.

Подібні двері вдало підкреслюють унікальність інтер'єру. А залежно від місця установки їх поділяють на такі види:

- Розстібні, які прекрасно звукоізолюють приміщення, завдяки установці цільного скляного полотна в алюмінієву коробку;
- Міжкімнатні, що виконують функцію поділу простору в будинках, квартирах і офісах;
- Роторні, які також називають «каруселі», що часто зустрічаються на входах в бізнес - центри або торгові комплекси, так як завдяки кріпленню декількох скляних полотен до одного механізму, дуже зручні в місцях великого потоку відвідувачів;
- Митників, які завдяки доводчику мають можливість відкриття в обидва напрямки ,;
- Автоматичні двері, що стали невід'ємною частиною інтер'єрів аеропортів, вокзалів або супермаркетів, завдяки вбудованому датчику руху, який і відкриває їх при наближенні людей.

Що стосується установки скляних дверей, то тут необхідно приділити увагу вибору фурнітури та систем кріплення. Вони повинні бути надійні і довговічні, а також відповідати виду обраних двері. Всі кріплення повинні бути виконані якісно, ​​тому що в противному випадку є ймовірність того, що конструкція може вийти з ладу.

Також цікаво: