Рекомендуємо

Шкіряні меблі - стиль і краса в кожен дім

Що ж таке шкіряні меблі в інтер'єрі пересічної людини? Данина моді, істинний престиж або ж щось ще? Безумовно, шкіряні меблі коштують не дешево, проте вони варті цього. На сьогоднішній день навряд чи знайдеться матеріал по своїй якості і міцності схожий з шкірою. Саме вона володіє тими самими властивостями, грунтуючись на які керуються вибором меблів: зручність і міцність.

Зовнішній вигляд шкіри будь-якого виду цілком і повністю залежить від якості її обробки, тобто чим краще вона була оброблена, тим привабливіше вона виглядає.

Шкіряні меблі

Перший етап обробки шкіри незалежно від її призначення полягає в процесі дублення. А вже після цього сучасні «кожум'яки» приступають до механічних розтяжок і фарбуванні полотна. Щоб легкі подряпини на шкірі можна було без праці усунути, її покривають прозорим лаком. Хоч раз побував на екскурсії в Середньовічному замку можна переконатися, що шкіра була улюбленим матеріалом, як для прикраси інтер'єру, так і для шиття одягу. Образно можна сказати, що шкіра сьогодні - це відгомони вікової давнини.

Меблі з шкіри в будинку - високий статус власника

Однак висококласна обробка, а також широка палітра колірної гами шкіри аж ніяк не зменшують її вартості. Шкіряні меблі все ж надають господареві будинку статусність. Однак не варто заганяти себе в рамки, які диктуються сучасним станом справ. Адже сидячи на шкіряному дивані можна відчути непередаване відчуття комфорту, затишку і тепла. Магазини пропонують найширший асортимент меблів, обтягнутих шкірою. Як правило, це ліжка і дивани. І нехай придбання і вилетить в копієчку, це того варто. Благо меблеві магазини досягли такого рівня, що реалізовувати продукцію вони можуть і в кредит.

Кожний інтер'єр будинку

Найчастіше зустрічаються комплекти м'яких меблів, тобто диван (диван-ліжко зі шкіри) разом з кріслами, пуфами. Найчастіше ними обставляють кабінети або домашні бібліотеки.

Яким би розрекламованим не був меблевий магазин все ж варто зайвий раз переконатися в достовірності матеріалу, першою ознакою якого є зморшки, утворені природним шляхом на поверхні. Таким чином, до вибору дивана необхідно ставитися з усією відповідальністю.

Кілька слів про догляд за меблями зі шкіри

Заздалегідь варто потурбуватися про якість засобів по догляду за шкірою. Використання не тих препаратів може не тільки не усунути плями, а навпаки, додати їх. Своєрідні «легкі» шляхи, такі як застосування плямовивідника або розчинника в принципі ні до чого хорошого привести не зможуть. Найкраще плями зі шкіри усуваються за допомогою нехитрого лужного розчину, зробити який можна в домашніх умовах, оскільки склад його надзвичайно простий: вода і мило. Дотримуючись правил по дбайливій ​​експлуатації шкіряних меблів, вона відповість вдячністю і прослужить не один десяток років.

Також цікаво: