Рекомендуємо

Шпаклівка стиків гіпсокартону

Коли монтаж гіпсокартону закінчено, тоді можна приступати і до заповнення швів між плитами спеціальною шпаклівкою для швів, весь процес відбувається в два етапи.

Етап перший

Починаємо роботу з просочення швів глибоко проникаючої грунтовки. Інструмент для грунтовки, кисті або валики. Як тільки грунт висох (це близько однієї години) на шви потрібно проклеїти капронову сітку, яка продається в будь-якому будівельному магазині.

Розводити слід невелику кількість розчину, в будівельному відрі. Наносити готову шпаклівку потрібно за допомогою шпателя, відразу прибираючи надлишки матеріалу тому як пізніше прибрати їх буде складніше. Шви заповнені - приступити до другого етапу можна, тільки після того, як повністю висох другий шар.

Пояснення: чому потрібно чекати висихання першого шару. Шпаклівки, як правило, висихаючи, дають усадку, а згодом можуть навіть мати невеликі тріщини. Такі нюанси обумовлені тим, що вологість плит гіпсокартону може бути різною.

Важливо знати: коли замішуєте розчин дрилем, чим вище обороти при збовтуванні, тим швидше буде момент застигання матеріалу, незалежноо від кількості приготовленої суміші. Цій властивості підпорядковуються всі сухі суміші, приготовані на основі природного гіпсу, або з акриловими добавками.

Етап другий

Додатково заклеюємо шви скловолокнистою стрічкою, або склохолстом. Обклеювання стрічками виконується двома способами ...

1. Перший метод являє собою - наклейку з допомогою рідкої фінішної шпаклівки. Шпаклівка наноситься тонким шаром на шов, далі наклеюється стрічка, яка просочується наскрізь - розчином. Зверху наноситься ще один тонкий шар маси. Після наклеювання, чекаємо висихання шару.

2. Другий метод наклеювання відбувається за допомогою клею ПВА, який повністю змочить поверхню для наклейки і саму стрічку.

Нанесіть клей на шов, також просочіть клеєм стрічку, прикладіть до шву стрічку і чекайте висихання. Після сушіння, можна нанести фінішну шпаклівку для завершення роботи.

Представлений метод буде гарантією, того що шви закладені правильно і в майбутньому тріщин не буде, будь то гіпсокартон у ванній кімнаті, залі або передпокою, на стіні або на стелі. Таким методом успішно користуються майстри-професіонали різних країн, застосовуючи його на практиці довгі роки.

Також цікаво: