Рекомендуємо

Шведський інтер'єр від Тетяни Пічугіної в одеській квартирі. 30 кв.м.

Що можна зробити в стандартній однокімнатній квартирі, коли ви урізані у своїх фантазіях. Тетяна Пічугіна змогла створити з невеликої одеської однушки затишну, простору і світлу шведську квартирку.

В інтер'єрі квартири використовується яскраві і білі меблі, щоб краще підкреслити різні житлові зони. Особливо хочеться виділити цегляну кладку, яку використовували в спальні і передпокою - вона чудово виглядає в поєднанні з іншими речами в інтер'єрі. Поспішаємо помітити, що головна кімната в квартирі була розділена на дві частини, щоб створити зону для відпочинку і прийому гостей. У вітальні реалізована справжня творча атмосфера. Тут щодня можна створювати щось особливе на графітової стіни, тим самим самостійно впливаючи на настрій.

На кухні, і без того маленькою, вдалося трохи створити відчуття простору, свободи, завдяки переміщенню всієї робочої зони до двох стінах і повного визволення решти частини приміщення.

В цілому Тетяні Пічугіній вдалося створити вдалий проект для більшості однокімнатних квартир, які зараз існують на ринку нерухомості.

Також цікаво: