Рекомендуємо

Скління та внутрішня обробка лоджій

Давно минули ті часи, коли балкон або лоджія використовувалися виключно для сушіння білизни і зберігання речей. З комор для непотребу вони легко перетворюються в функціональне і естетично привабливе приміщення. На першому етапі, вирішуючи завдання скління балкона, варто відповісти на кілька головних питань:
- Яку мету ви цим переслідуєте?

- Як передбачається використовувати дане приміщення?

- На який бюджет ви розраховуєте?

Саме від цих пунктів буде залежати вибір способу скління та внутрішнє оздоблення лоджії. За типом його розділяють на «тепле» і «холодне». Якщо ваша мета максимально утеплити балкон, зробивши його комфортабельною і затишною зоною перебування, значить, вам підійде скління за допомогою профілю ПВХ і склопакетів.

Якщо ж, завдання в тому, щоб захистити балкон від вітру, пилу і атмосферних опадів, без значного утеплення, доцільно застосувати «холодне» (або легке) скління з алюмінієвого профілю. Основними перевагами другого способу є:

- Мала вага застосовуваних конструкцій, що є головним показником при розрахунку навантаження на перила і підставу балкона

- Відносно недорога вартість (економія до 30% щодо інших способів)

- Можливість збільшення корисного простору шляхом винесення рами за природний периметр балкона

- Економне використання місця за рахунок застосування розсувних стулок

- Алюмінієвий профіль не піддається корозії, термін його експлуатації 50 років

Важливим є і те, що завдяки невеликій ширині алюмінієвого профілю, конструкції не будуть перешкоджати проникненню вуличного світла в приміщення. Такі рами довговічні, надійні і прості у догляді, мають привабливий зовнішній вигляд, що відповідає всім поняттям сучасного дизайну. Як і на будь-які інші будівельні роботи, на алюмінієве скління лоджій ціни формуються виходячи з вартості використовуваного профілю, фурнітури і послуг з їх установки.

Вирішальною перевагою «теплого» скління, безумовно, є його підвищена ізоляція. У квартирі з таким склінням буде тихо і тепло. А при наявності теплої підлоги, навіть у холодну пору року перебувати на лоджії буде комфортно. Якщо ваша квартира знаходиться на перших поверхах, для конструкцій з ПВХ можлива установка антивзломних фурнітур.

Виконавши скління і провівши роботи з ізоляції та утеплення, можна подумати про те, яка буде внутрішня обробка лоджії. Можливо, ви захочете влаштувати там зимовий сад, кабінет або тренажерний зал. А можливо, ви захочете приєднати нове приміщення до основної кімнати, зробивши її більше. Різноманітність способів обробки і матеріалів допоможуть втілити будь-яку вашу фантазію. Можна обшити балкон деревом, пластиком, МДФ панелями. Заздалегідь подбайте про проведення електрики, установку освітлення і розеток. Обладнайте лоджію шафами, полицями, відкидними столиками і стільцями, залежно від того, як буде використовуватися нове приміщення.

Само собою такий ремонт може обійтися вам досить дорого. Якщо ви не плануєте нести істотні витрати, подумайте про алюмінієве скління лоджій ціни на нього істотно нижче.

Також цікаво: