Рекомендуємо

Стінові блоки з пористого бетону

Спочатку про те, що таке пористий бетон. Якщо ви уявили собі досить ажурну конструкцію з бетону, то ви помилилися. Комірчастим бетоном називають пористий, отриманий штучним шляхом будівельний матеріал. Спочатку він проводився з невисокою питомою вагою і використовувався як утеплювач. Зараз виробляють пористий бетон більшої питомої ваги і застосовують його як стіновий матеріал несучих і не несучих стін - пінобетонні і газосиликатні блоки. Головне достоїнство пористого бетону - його відмінні теплоізолюючі властивості.

Завдяки тому, що стінові блоки з пористого бетону мають абсолютно точну форму і мінімальні відхилення габаритів, що не перевищують 2 мм в ту або іншу сторону, кладка стін може виконуватися за допомогою спеціального клею. При цьому товщина з'єднуючого шару не перевищує 3 мм. У результаті теплоізолюючі властивості стін з пористого бетону поліпшуються ще більшій мірі, оскільки немає цементного розчину, за рахунок якого в стіні виникали б містки холоду.

Пінобетон отримують з суміші цементно-піщаної маси і піноутворювача (найчастіше це - різні смоли), в процесі їх перемішування виникає структура з дрібними порами. Міцність вони знаходять природним затвердением, тобто, немає необхідності в додатковій обробці.

Газобетон отримують шляхом додавання газоутворювач в суміш цементу, вапна та кварцового піску, також виникає пориста структура. Твердіють блоки при підвищеному тиску і температурі, тому вони по міцності перевершують пінобетон тієї ж щільності.

Останнім часом з'явився абсолютно новий багатошаровий будівельний матеріал, значно переважаючий стінні блоки з пористого бетону за всіма параметрами. Він одночасно виконує три функції несучої конструкції, теплоізолюючого шару і зовнішньої обробки стін. Геометрично він ще точніше, ніж пористий бетон (лінійне відхилення габаритів - максимум міліметра). Укладається на склеювальний матеріал. Будівництво відбувається практично без «мокрих» процесів, тому обробку стін можна починати безпосередньо після їх зведення. І називається це чудо-матеріал стінові теплоефективні блоки.

Блоки виготовляються різних видів і цей ряд може доповнюватися за бажанням замовника. Вага блоків вельми незначна, що дозволяє обходитися без підйомної техніки, клейова їх кладка і точність габаритів дають можливість зводити стіни якісно і швидко.

Також цікаво: