Рекомендуємо

Стяжка для водяної теплої підлоги

Стяжка завжди призначається для вирівнювання тієї поверхні, куди далі ви будете стелити будь-яке покриття. За технологіями нашого століття, які розроблялися не один десяток років, плита є основою будь-якої серійної будівлі, часто робиться гладкою, але і, то з єдиною сторони. Тобто тієї, яка після завершення будівництва буде стелею в квартирі знизу вас. Протилежна сторона ж навпаки часто нерівна, з присутністю горбків і ямок, звідки можуть стирчати різноманітні кінці, наприклад, прутів. Крім того, перепади в рівні квартирної підлоги можуть зустрічатися з різницею навіть в 10-ть сантиметрів. При цьому навіть непрофесіонали повинні розуміти, що подібні поверхні просто непридатні для того, щоб на них відразу можна було класти вибране вами покриття.

Крім того, внаслідок завершення монтажної роботи складові труби сучасних опалювальних систем під тиском піддаються процесу опресування, саме тому повинна проводитися стяжка для водяної теплої підлоги. Таку стяжку рекомендується робити із застосуванням фіброволокна, а сталева сітка в такій ситуації взагалі не застосовується. Щоб такий засіб був більш еластичним, в нього необхідно додати пластифікатор, призначається для водяної підлоги. Основними пропорціями стануть, - на сто кілограм цементу використання одного літра пластифікатора. В результаті того, як він був доданий в розчин стоїть в пару разів підвищити інтервал по його перемішуванню.

Якщо у вас великі площі, то подібна стяжка для водяної теплої підлоги виконується механізовано, за допомогою пневмонагніталя використовуючи при цьому гнучкий шланг. Все інше, тобто обладнання і самі матеріали розташовуються поблизу приміщення зовні. Після всієї проведеної роботи стяжку необхідно залишити на час, щоб вона нормально встоялась, приблизно не менше 25-ть днів. А щоб там, поки вона ще не застигла, не розпочали з'являтися тріщини, то рекомендується протягом перших 14-ти днів час від часу зволожувати.

Практика Європи ж навпаки показує, що там найчастіше в таких цілях використовується самовирівнююча спеціального призначення суміш. Іншими словами таку суміш у нас прийнято називати наливною підлогою. А щоб забезпечити додаткову шумоізоляцію, і відповідно, звичайно ж, так необхідну теплоізоляцію фахівці під подібні суміші намагаються класти шар пінополістиролу. Але й це ще не все, так як для забезпечення якісної гідроізоляції не варто забувати і про полімерну плівку, яка тут також необхідна.

Крім цього, варто відзначити і той факт, що мінімальна товщина стяжки підлоги не може бути завжди однаковою. Так, наприклад, часто для теплої водяної підлоги вона знаходиться в межах 7-10-ти сантиметрів, а ось для укладання електричної підлоги її можна зробити і в межах 3-5-ти сантиметрів. Її повне затвердіння досягається по закінченню 28-ми днів. При цьому прискорення таких процесів вважається неприпустимим справою.

Також цікаво: