Рекомендуємо

Світильники стельові промислові

Важливу роль в організації будь-якого виробництва відіграє якісне і продумане освітлення приміщень підприємства. Компетентно і обачливо слід підбирати промислові стельові світильники відповідно до вимог виробництва, з діючими нормами і правилами. Стельові світильники у комплексі з іншими джерелами світла створюють достатню освітленість виробничих зон, а тим самим сприяють створенню найбільш комфортних умов праці працівників, підвищенню їх продуктивності, зниженню стомлюваності і ймовірності травматизму. При цьому самі світильники повинні бути надійними, простими та зручними в обслуговуванні, мати значний термін експлуатації, ефективно протистояти таким негативним впливам, як перепади температури, підвищена вологість, хімічні агресивні речовини, вібрації та інше. Але при цьому вони повинні бути естетично привабливими і відповідати загальному дизайну приміщення.

Стельові світильники можуть встановлюватися на поверхні стелі або вбудовуватися в нього. Залежно від того, яким способом вони встановлюються, розрізняють промислові стельові світильники:

  • що вбудовуються;
  • накладні;
  • підвісні.

У промислових світильниках можуть бути використані різні джерела світла. Останнім часом все більша перевага віддається енергозберігаючим світильникам. До їх числа відносять:

  • світлодіодні промислові світильники;
  • промислові люмінесцентні світильники;
  • світильники промислові галогенні.

Різні моделі промислових стельових світильників можуть мати:

  • дзеркальний растр (класичний або параболічний);
  • розсіювачі призматичні, опалові або інших моделей, що забезпечують високий ступінь захисту світильника від вологи і пилу;
  • різну кількість встановлюваних джерел (ламп).

Вбудовувані світильники найчастіше комплектуються електромагнітними або електронними пускачами і блоками аварійного живлення.

Оптимальними в усіх відношеннях - потужними, економічними, прогресивними, безпечними, що протистоять негативним впливам - все частіше визнають промислові світлодіодні світильники. Перевагу може віддаватися підвісним світильників, які можна встановлювати на необхідній висоті. Перевага LED-пристроїв полягає в тому, що вони не створюють електромагнітного випромінювання, в спектрі їх світлового випромінювання немає ультрафіолетових й інфрачервоних складових, тобто тривале перебування людей у ​​приміщенні з таким освітленням буде екологічно безпечним.

Також цікаво: