Рекомендуємо

Світлодіодні лампи - кращий вибір для оригінального та економного освітлення будинку

Популярність світлодіодних ламп зростає з кожним днем. Найчастіше їх використовують для оформлення вітрин, торговельних залів, салонів автомобілів, для паркового та вуличного освітлення, проте останнім часом світлодіодні лампи стали затребувані і в побуті.

Переваги світлодіодних ламп

Постійно зростаючий попит на світлодіодні лампи для дому пояснюється дуже просто. Такі освітлювальні прилади в порівнянні з лампочками розжарювання дозволяють значно скоротити споживання електроенергії. Важливо відзначити і тривалий термін їх служби. Під час роботи світлодіодні лампи не мерехтять, тобто не створюють навантаження на очі. Для виготовлення ламп даного типу використовується тільки безпечну сировину, тому вони не чинять негативний вплив на здоров'я людини.

Враховуючи характеристики світлодіодних ламп для дому, можна грамотно підібрати освітлення для свого житла. Такі лампочки можуть відрізнятися кількістю діодів, рівнем енергоспоживання, кольором та ін. Щоб підібрати найбільш відповідний варіант для свого житла варто обов'язково порадитися з фахівцем.

Світлодіодні лампи відрізняються механічною міцністю. Їх виготовляють із пластику й алюмінію, завдяки чому пристрою не виходять з ладу через постійні вібрацій або незначні удари. Світлодіоди майже не виділяють тепла, тобто, енергія йде не на обігрів, а на освітлення. Світлодіодні лампи працюють абсолютно безшумно.

Види світлодіодних ламп

На сучасному ринку освітлювальних приладів представлені такі види світлодіодних ламп для дому:

  • Лампи загального освітлення.
  • Лампи декоративного підсвічування.
  • Лампи зовнішньої підсвічування.

Світлодіодні лампи можуть відрізнятися за типом цоколя (Див фото) - колбні лампи-трубки, штирьковий цоколь, цоколь Едісона, софітних цоколь, фокусирующий цоколь та ін.

Відрізняються світлодіодні лампи і типом світлового потоку:

  • Розсіяне світло для загального освітлення житла.
  • Спрямований світло для акценту на певні ділянки приміщення, наприклад, дизайнерське оформлення ніш, арок.
  • Лінійне освітлення для кабінету або бібліотеки.

Сьогодні найпопулярнішими є такі виробники світлодіодних ламп для дому:

Gauss.

Для створення світлодіодних ламп компанія Gauss використовує тільки новітні технології. Приміром, монтажна плата виготовляється з високоякісного полівінілхлориду, який абсорбує більше 90% теплового випромінювання. Перетворення змінного струму в постійний здійснюється за рахунок драйвера. Одним з обов'язкових елементів світлодіодних ламп Gauss є розсіювач з матового скла, завдяки якому освітлення стає більш м'яким, але не менш інтенсивним. Замовити лампи Гаусса можна в будь-якому великому магазині побутового освітлювального обладнання.

Osram

При виробництві світлодіодних ламп компанія Osram основну увагу приділяє максимальному зниженню енергоспоживання. Перед виходом на ринок вся продукція цієї торгової марки проходить безліч тестів для гарантії якісної і безпечної експлуатації освітлювальних приладів. Під австрійським брендом Osram випускається безліч видів світлодіодних ламп, які можуть використовуватися всередині приміщення (настінні, стельові, підвісні світильники, декор, підсвічування, світлові лінії, гнучкі модулі; вбудовуються, настільні, підлогові світильники, нічники та ін.).

Philips

На думку більшості споживачів, саме компанія Філіпс пропонує купити найкращі світлодіодні лампи для дому. Лампи Philips працюють в 25 разів довше класичних ламп розжарювання. Важливою відмінною рисою продукції даної торгової марки є унікальний дизайн. Ціна на світлодіодні лампи Філіпс досить висока, але такі витрати окупаються всього за 1,5 року. Нідерландська компанія постійно займається новими розробками, щоб пропонувати своїм покупцям більш якісні продукти для створення оригінального освітлення будинку.

Світлодіодні лами для дому послужать не тільки якісним освітленням, а й справжньою окрасою житла. Проте варто пам'ятати, що важливо правильно підібрати світлодіодні світильники, а також грамотно встановити їх. Саме тому перш, ніж відправлятися в магазин за новими освітлювальними приладами, варто проконсультуватися з фахівцями. Тільки володіючи достатніми знаннями в цій області, можна розробити план якісного освітлення приміщення, підібрати найбільш підходящі світильники і правильно встановити їх. Завдяки дотриманню всіх цих правил вдасться зробити свій будинок по-справжньому світлим, красивим і затишним.

Також цікаво: