Рекомендуємо

Точкові світильники, що вбудовуються в стелю

У наш час точкові світильники, що вбудовуються в стелю з впевнено витісняють стандартні стельові люстри. Їх популярність можна пояснити просто: вони дають більш рівномірне освітлення, відповідають підвищеним вимогам безпеки, надають покупцеві різноманітність дизайнерських рішень. Вони міцні і довговічні, а їх зовнішній вигляд підкреслює стиль приміщення. Їх можна розміщувати як всередині, так і зовні будівлі, забезпечуючи відмінне освітлення ганку або під'їзду.

Точкове освітлення наповнює приміщення безліччю контрастів, оживляючи його і не заглушаючи природної яскравості кольорів. Таке світло може висвітлювати як всю кімнату, так і бути акцентним, підкреслюючи деякі окремі елементи, або функціональним, для конкретних потреб. Світильники можна вмонтувати в поверхню «намертво», або з можливістю обертатися.

Світильники з дзеркальними лампами розжарювання відмінно підійдуть для створення акцентів в інтер'єрі. Дзеркальне покриття і невеликий в діаметрі світловий промінь таких ламп, забезпечують концентрацію в певному напрямку.

Найбільш характерним для точкових світильників є галогенний світло. Причиною цьому є яскравість, відмінна передача кольорів і створення різноманітних світлових ефектів.

Вбудовувані стельові світлодіодні світильники

Вбудовувані світильники можуть бути також світлодіодними. Якщо говорити про переваги світлодіодного освітлення, то слід зауважити, що при їх використанні на освітлення йде практично вся енергія, що витрачається. Таким чином, отримуємо освітлювальний прилад з ККД, максимально наближеним до 100 відсотків. Цим світильників не страшні перепади в мережі. Якщо порівнювати точкові світодіодні світильники, що вбудовуються в стелю зі звичайними лампами розжарювання, то перевага, природно, на боці перших. Справа в тому, що лампи розжарювання залежать від напруги в мережі, через що часто блимають, що відчувається організмом людини. Світлодіодний освітлювач працює від джерела постійного струму, що робить подібні миготіння неможливими.

Вбудовувані світлодіодні світильники виготовляються з полікарбонатного пластику, що характеризує їх високою міцністю і довговічністю. Саме тому їх все частіше вибирають, як приватні підприємці, великі фірми, так і люди, охочі отримати відмінний результат, надійність і красу на довгі роки.

 

Також цікаво: