Рекомендуємо

Тонкощі вибору ліктьової маркізи

Чому саме ліктьова? Тому що це найпоширеніший і зручний вид маркізи. Її можна в будь-який момент скласти і розкласти за якихось кілька хвилин, не переживаючи про те, що від частої трансформації зчленувань вийдуть з ладу (йдеться, безумовно, про якісні маркізах).

Саме про якість ми і поговоримо. Які тонкощі вибору ліктьової маркізи вам потрібно буде врахувати?

1. Перше і основне - тканина. Звичайний навіс можна зробити і з брезенту, і навіть з клейонки. Але висококласна тканина для маркіз має особливе маркування і пройшла цілий ряд технологічних удосконалень:

По-перше, вона повинна виготовлятися з акрилу.
По-друге - оброблятися спеціальними просоченнями, відштовхуючи як вологу, так і бруд.
По-третє, володіти резистивними здібностями щодо УФ-випромінювання.

Крім того, якісне маркізние полотно не перешкоджає нормальній циркуляції повітря.

2. Конструкція ліктьових кріплень. Саме ліктьове з'єднання повинно бути ланцюговим, а не шнуровим. Шнур не настільки довговічний і може «заїсти», коли ви захочете розкласти або скласти маркізу. Особливу увагу приділіть механізму приєднання ліктів до головного профілю. Воно має здійснюватися за рахунок металевого, а ніяк не пластмасового стрижня.

3. Кількість ліктів. Воно безпосередньо залежить від довжини полотна маркізи. Якщо воно менше 5 м - буде достатньо і двох ліктів. Якщо більше - тільки три. Інакше тканина буде триматися на чесному слові і на додачу провисати під власною вагою.

4. Вал. Для нього повинні бути передбачені підтримуючі елементи - це зменшить навантаження на тканину під час трансформації і, отже, збільшить термін служби маркізи.

5. Кронштейни. Якщо виріб великий (більше 5 м в довжину), додаткові кронштейни обов'язкові; особливо, якщо кріпити маркізу належить до газобетонних блоків, цегли або іншої «складної» поверхні.

Тепер ви знаєте, якою має бути хороша маркіза. Щоб не помилитися з фірмою, краще звертатися в компанії, які надають і гарантію (від року), та післягарантійне обслуговування. Це означає, що люди готові відповідати за свій товар. Ідеальний варіант - фірма надає свою бригаду, яка монтує вашу маркізу. Ось і всі обіцяні «тонкощі».

Також цікаво: