Рекомендуємо

Укладання декоративної плитки

Декоративним і елегантним способом обробки внутрішніх стін є застосування плитки що імітує камінь або як кажуть у народі - плитка під камінь. Сьогодні буде невелика, але дуже корисна стаття, в якій ми розповімо у вигляді ФОТОінструкції як укладати плитку під камінь.

Отже, почнемо наше приклеювання плитки що імітує камінь. Уявімо, що у Вас вже є рівна стіна, ми не будемо в цій статті розповідати, як її зробити, вже писали про це, прочитайте статтю про нанесення цементно-піщаної штукатурки. Стіну необхідно добре очистити від пилу, обробити ґрунтовкою і дати їй висохнути.

Далі за допомогою будь-якого зручного Вам рівня, лазерного, водяного або бульбашкового, розмічають стіну, в районі першого ряду. Якщо перший ряд буде так низько, що незручно розмічати, робіть розмітку вище, потім по рулетці їх опустіть.

Найголовнішим, як завжди буде перший ряд, якщо він ляже рівно, то і з іншими проблем не буде, навіть якщо і будуть, то, у всякому разі, менше. Що б його зробити рівним, буде дуже зручно плитку під камінь на щось укладати. В цих цілях можна використовувати старий рівень, як на фото.

Після укладання першого ряду, укладаємо другий і наступні ряди плитки під камінь.

При укладанні останньої плитки в кожному ряду, важливо зробити її рівною, робиться це за допомогою стусла і ножівки.

Коли вся плитка укладена, її необхідно, чим-небудь обробити для кращої зносостійкості. Дуже добре для цього підходять лаки на будь-якій основі.

Стінова плитка під камінь виконана з фарбованих сумішей гіпсу і бетону, продається в декількох кольорах і візерунках, що імітують різні види натурального каменю, різних кольорів, форм і фактур. Таку плитку нарізають і накладають на частини стін в певних зонах приміщень і створюють в них специфічний клімат. Таке облицювання підходить для традиційних і сучасних інтер'єрів.

Також цікаво: