Рекомендуємо

Усунення тріщин на стелі

Ліквідація стельових тріщин здійснюється застосуванням заповнювача. Для більш міцного з'єднання заповнювача з поверхнею стелі, тріщину необхідно розширити в глибину, а також змочити поверхню тріщини водою. Вже після цього поглиблення зашпаровують розчином, сушать і шліфують наждачним папером.

Закладення стельових тріщин також може бути виконана замазкою з гіпсу і крейди, гіпсовим розчином і синтетичної пастою. Синтетична паста є найкращим варіантом, оскільки вона протягом тривалого часу зберігає еластичні властивості.

Крім цього, стельові тріщини можуть бути усунені шпаклівкою для внутрішніх робіт, яка довго прослужить в особливо вологих приміщеннях. Шпаклівка наноситься на поверхню тріщини шпателем. Надлишки її видаляються шліфуванням наждачним папером.

Коли на стелі утворилися великі тріщини, їх закривають лентою-сіткою, на яку потім наноситься штукатурка. Після висихання штукатурки, на неї повторно наносять шар, після чого знову зачищають наждачним папером. Ще один варіант - це бандаж з бавовни. Тканина змочують в клеї і поміщають у поглиблення тріщини. Потім вирівнюють шпателем, і наносять шар шпаклівки.

Також цікаво: