Рекомендуємо

Вибір комп'ютерного столика

Відомо, що на сьогодні комп'ютер - це незамінна річ на роботі. Яким же способом розмістити комп'ютер вдома так, щоб комфортно працювати? Для підлітків та учнів вузів це і зовсім питання номер один.

Як ми вже з'ясували, не можна уявити життя нинішніх людей за відсутності комп'ютера. Перш за все, потрібно розібратися, як виглядатиме дитяче меблювання. Тут є ряд законів. Найчастіше це спеціальне меблювання з великою кількістю додаткових полиць: приміром, для колонок та принтера. Також повинна бути підставка для монітора. Важливо грамотно поставити системний блок, обміркувати місце для мишки і клавіатури. Крім цього, не забувайте, що учні користуються зошитами та книгами, і дитяче меблювання зобов'язане їм у цьому сприяти.

Можна порекомендувати два варіанти вирішення питання. Перший варіант - це комп'ютерний столик на спецзамовлення. Це особливо актуально, коли квартира маленька і кожен сантиметр простору дуже важливий, і в цьому випадку найкраще підійде кутова модифікація. Робоча поверхня може володіти різними масштабами, залежно від розміщення системного блоку. Версія з різною геометрією полиць відмінно підійде для обстановки, коли необхідно комфортне місце для столу в більш обмежених умовах. 

Тепер про другий варіант - столик незначної величини з поверхнею письмового столика для учня. Ці столи бувають різних габаритів, однак, що важливо для кожного столика, у них є відділення для різних паперів і інших аксесуарів. Комп'ютерний столик може бути і незначним - максимум 80 см (в залежності від величини дощечки для клавіатури). Найчастіше саме цю величину приймають за стандартну, яка чудово дозволяє розставити і мишу, і клавіатуру. Необхідно відзначити і модифікації зі стабілізатором кута нахилу монітора. Також є столики на колісних опорах.

Також цікаво: