Рекомендуємо

Вибір кухонних меблів: загальні поради та тонкощі

Виробники меблів вже давно використовують сучасні технології, які дозволяють створювати цікаві моделі кухонних гарнітурів і робити їх якість краще. При цьому вони виготовляють такі меблі, які швидко монтуються і легкі у догляді. Наприклад, збірка кухонного гарнітура займає всього кілька годин, а його зовнішній вигляд буде тішити досить довгий час.

Сучасні гарнітури відрізняються від традиційних шафок наявністю великої кількості місць для вбудованої техніки. При цьому вибір того гарнітура, який підійде під інтер'єр і сподобається господарці, стає важче з кожним роком. Саме тому потрібно знати деякі правила вибору кухонного гарнітура.

Перше, на що потрібно звернути увагу - планування кухні. Власникам маленької кухні доведеться обходитися кутовими або прямими гарнітурами. У них відмінно поєднується велика кількість шафок в маленькому просторі. А от у великі кухні можна ставити будь-які гарнітури і дати волю своїй фантазії.

В якості стилю гарнітура можна вибрати класичний або сучасний варіанти. Для тих людей, які не збираються міняти меблі кожні 5-10 років, варто звернути увагу на класичні варіанти. Вони не приїдаються так, як сучасні моделі, та й ніколи не вийдуть з моди.

Матеріал кухонних меблів повинен бути стійкий до високих температур, бути екологічним і легко митися.

Як тільки ви визначилися з зовнішнім виглядом гарнітура, слід приступити до його начинки. Дверцята шаф повинні бути обладнані якісною фурнітурою і в них обов'язково повинні стояти доводчики. Також варто визначитися, в яких ящиках потрібні додаткові жолоби, поперечини, гачки і так далі.

І наостанок варто придивитися до країни-виробнику. Найкращими вважаються кухні Німеччини та Італії, однак і кухні вітчизняного виробництва в останні роки сильно підтягнулися до лідерів, так що вибір того чи іншого виробника все ж залежить і від бюджету власника квартири. Тому, ви можете зупинитися у виборі на кожному з вищенаведених варіантів.

Також цікаво: