Рекомендуємо

Вибір пластикових вікон

Пластикові вікна недавно з'явилися на будівельному ринку і швидко завоювали популярність у покупця, витіснивши вікна, зроблені з дерева. Дану тенденцію легко пояснити тим, що вікна ПВХ, на відміну від дерев'яних аналогів, володіють чудовими експлуатаційними характеристиками, і при цьому вартість пластикових вікон істотно менша.

Вирішивши встановити у себе пластикові вікна, а краще називати їх металопластиковими, оскільки вікна зараз всі з металопластику та володіють армованим каркасом для підвищення жорсткості рами, дуже корисно буде знати, на які параметри потрібно звернути увагу, щоб зробити правильний вибір.

Профіль - основа конструкції і є по суті скелетом вікна. Він складається з повітряних камер, в яких циркулює повітря, впливаючи на теплові та звукоізоляційні показники. Зростання параметрів змінюється в залежності від ширини склопакета, кількості камер, ущільнювальних зв'язок. Найбільш підходящим варіантом для житлових приміщень будуть трикамерні профілі.

Склопакет - це герметичні блоки з листів скла (двох і більше), з камерами між ними, з'єднаних металевою рамкою зі спеціальною речовиною, що поглинає вологу. Камери можуть бути вакуумними або заповненими висушеним повітрям, а є і такі які містять газ криптон або аргон. Такого типу конструкції здатні утримувати тепло та забезпечувати звукоізоляцію.

Всі механізми, необхідні для функціонування віконної системи, називають фурнітурою. Елементи, які відчувають при експлуатації значні навантаження, а це замки і ручки, повинні бути дуже надійними.

Також цікаво: