Рекомендуємо

«Вінтажний» столик своїми руками зі старих, непотрібних книг.

1. Просвердлити отвори в книгах в точці перетину діагоналей і свердлом діаметром на 3 мм. більшим, ніж штанга. Також просвердлити отвори в двох аркушах фанери.
2. Книги і фанеру нанизати на штангу, як намистини в такому порядку: фанерка-велика книга-менша-менша-менша-більша-велика-фанерка і затягнути їх дуже сильно.
3. Підготувати ще два листа фанери такої товщини і з таким отвором в центрі, щоб в нього втопилася повністю гайка з шайбою.
4. Приклеїти клеєм ПВА фанерки до стійки. Зверху на той же ПВА приклеїти стільницю. Нижню частину столика обтиснути струбцинами, перевернути столик догори ногами і залишити сохнути. Нижню гайку залити клеєм, змішавши його з тирсою. Верхня гайка (теж залита клеєм) сховалася під стільницею. Стільницю обмотати звичайною мотузкою.
5. Після повного висихання переходимо до фарбування. Для початку конструкцію потрібно прогрунтувати акриловою ґрунтовкою. В даному випадку колір грунтовки шоколадний. Для його отримання можна в чорний акриловий грунт додати червоний, зелений, синій, помаранчевий.
6. Бронзування і старіння. Для цього змішати зелену, блакитну й білу фарбу і нанести її жорстким пензлем в ті місця, де має бути старіння ... Після висихання БРОНЗОВОЮ фарбою і легкими рухами пензля покрити всі опуклі частини ніжки.
ніжка-столика

  

Також цікаво: