Рекомендуємо

Вітальня в стилі мінімалізм

Вирішивши виконати свою вітальню кімнату в стилі мінімалізм, варто почати зі створення загальної стильової концепції кімнати. Так, якщо вітальня обмежена в корисних квадратних метрах, то краще всього вибирати компактні, але багатофункціональні меблі.

Меблі і освітлення вітальні

Вимоги мінімалізму до меблів досить прості - їх має бути по мінімуму, тобто рівно стільки, скільки потрібно. Допускається використання стінки для вітальні, однак фасади стінок, шаф і тумб повинні бути гладкими, без різьблення, розписів та інших декорованих елементів.

Що стосується світла, то його повинно бути дуже багато. Для цього можна використовувати вбудоване освітлення, а саме підлогові і настінні світильники .

Кольорове рішення вітальні

Для оздоблення стін слід застосовувати такі кольори, як кремовий, жовтий, бежевий, чорний і попелястий. Колір меблів може бути контрастним, але, як правило, вона має темне забарвлення.

Стіни найкраще зробити однотонними. Найпоширеніші способи оформлення стін - це фарбування, застосування рельєфної штукатурки та інших матеріалів, що укладаються в концепцію мінімалізму.

Стелю можна оформити традиційним способом, тобто побілити або пофарбувати. Однак ніхто не забороняє і більш сучасний спосіб - використання натяжних конструкцій.

В якості підлогового покриття рекомендується використовувати темну паркетну дошку , керамограніт, ковролін, а в крайньому випадку покласти лінолеум.

Запам'ятайте основоположні риси стильового напрямку:

1. Розширення простору (знести перегородки, об'єднати кімнати і так далі).

2. Мінімальна кількість декорованих предметів.

3. Багатофункціональність елементів, присутніх у вітальній кімнаті.

4. Вітається монохромність в інтер'єрі.

5. По можливості використання натуральних матеріалів.

Також цікаво: