Рекомендуємо

Вологостійкий ламінат для кухні

Якщо у будинку є душа, то це - кухня. Тут смачно пахне пирогами, атмосфера просочена сімейними обідами. Але, для їх приготування доводиться чимало попрацювати. При цьому трапляються маленькі неприємності: на підлогу проливається соус або з'являються плями від масла. Яку підлогу швидше відмити? Для легкого прибирання підійде вологостійкий ламінат для кухні. Цей матеріал недавно з'явився на ринку. Він міцний, красивий, легко миється.

Переваги ламінату в тому, що він імітує дерево, камінь, кераміку та інші матеріали. Він може бути гладким, блискучим, матовим або повторювати поверхню імітованого матеріалу. Укладати панелі можна просто на старе покриття, якщо немає необхідності у вирівнюванні. Це займе всього кілька годин. Багато видів ламінованого покриття підходять для влаштування «теплої підлоги», це відображає маркування.

Як вибрати вологостійкий ламінат для кухні?

Основні вимоги до кухонного ламінованого покриття: довговічність, зносостійкість і вологостійкість.

Зносостійкість підрозділяється на класи. Для житла застосовують класи - 21, 22, 23.

Ламіноване покриття 23 класу прослужить на кухні не більше 5-7 років, а потім, його можна замінити на нове, більш красиве і якісне.

31 і 32 класи використовують для офісів і кафе. Значить, в житловому приміщенні така підлога прослужить практично «вічно».

Вологостійкість для кухонного покриття рівнозначна зносостійкості. Для підвищення цієї властивості застосовуються міцні плити, покриті восковим просоченням. Вони маркуються - Аква. Але стики між панелями доведеться часто обробляти спеціальною мастикою. А випадково пролиту воду слід дуже швидко прибрати.

Відповідь на питання: Який ламінат вибрати для кухні?

- Ну, звичайно ж, водостійкий!

Це найкращий вибір для кухонної підлоги. Основою його внутрішньої структури є пластмаса, що не вбирає вологу. Це означає, що деформації не буде, навіть при тривалому контакті з водою. Його поверхня покрита вологостійким клеєм, на який нанесений декоративний шар, а на нього водовідштовхувальний міцний полімер. Така підлога цілком витримає невелику аварійну повінь.

Шанувальникам еко-дизайну при бажанні заощадити слід вибрати для кухні ламіновані панелі. Вони дуже схожі на натуральну деревину або ідентичні каменю. А ціна цілком доступна для втілення сміливих ідей дизайнера. Наведення чистоти і порядку не буде доставляти клопоту. Підлога буде виглядати респектабельно і радувати око.

Також цікаво: