Рекомендуємо

Як мити натяжну стелю

У певний період часу надзвичайну актуальність знайшли глянсові натяжні стелі. Багато людей собі встановили таку маленьку розкіш у себе вдома. Однак, сумніваюся, що вони задумалися над питанням, як мити натяжні глянцеві стелі.

Напевно, працівники компаній, які спеціалізуються на установці натяжних глянсових стель, перш ніж виконати свою роботу і отримати за це свої чесно зароблені гроші, наполегливо переконували Вас у тому, що ці диво-стелі не брудняться і пил на них не осідає. Скажу Вам чесно - це повна нісенітниця. Якими б акуратними Ви були, а рано чи пізно, Вам доведеться задуматися над цим питанням.

Питання як мити натяжні глянцеві стелі - не таке вже і важливе. Чіткої системи або методики тут немає. Головне - знати, чим це можна зробити. В даному випадку, має значення лише той засіб, який Ви використовуєте і матеріал, з якої складається ганчірка.

Ні в якому разі не рекомендується для миття використовувати губку або щітку. Очевидно, що щітка подряпає поверхню або, як його ще прийнято називати, полотно стелі, а губка - буде залишати розводи. На питання чим мити натяжну глянцеву стелю, відповідь склалася сама собою. Тільки ворсистою тканиною. В якості миючого засобу, можна використовувати все що завгодно, крім тих засобів, які містять абразивний матеріал.

Також цікаво: