Рекомендуємо

ЯК ПОЛАГОДИТИ САНТЕХНІКУ

Вода є невід'ємною частиною нашого життя. З її допомогою ми можемо підтримувати гігієну, готувати їжу і прати речі. В кожний дім вона подається за допомогою водопроводу. У квартирах встановлюється сантехніка, якою зазвичай користуються не по одному разу в день. Тому вона дуже часто виходить з ладу. Виклик сантехніка не завжди можливий, тому краще всього полагодити сантехніку своїми руками.

Вам знадобиться:
інструменти для ремонту сантехніки,
нові прокладки і шланги,
рукавички.

Інструкція:
1. Перш за все необхідно перекрити доступ води до несправного крана, щоб при усуненні несправностей ненавмисно не стався затоплення. Також підготуйте ганчірки і відро, щоб у випадку витоку води ви могли швидко локалізувати затоплення. Працювати потрібно в рукавичках, так як бруд, який скупчується в трубах, не дуже легко відмивається. Почати ремонт необхідно безпосередньо з виявлення несправності. Якщо вода погано йде, то скористайтеся гумовим вантузом. Постарайтеся прочистити засмічення ім. Однак далеко не завжди це вдається. Щоб не виникало таких заторів, користуйтеся час від часу чистять, наприклад "Кріт". Вони розріджують скупчення сміття і бруду і допомагають підтримувати чистоту труб, а також продовжити їх термін служби. Також можна очищати труби за допомогою сталевого троса. Необхідно зняти всі сифони і почати акуратно проштовхувати трос до упору. Періодично потрібно його провертати.

2. Щоб кожного разу не мучитися з прочищенням труб, можна протягнути капроновий шнур. Для цього зніміть всі сифони. Протягніть капроновий шнур так, щоб він вийшов з іншого кінця труби. Наявність такого шнура ніяк не заважатиме, оскільки він дуже тонкий. Врахуйте, що використовувати необхідно тільки капроновий шнур! Саме капрон найменше схильний зовнішньому впливу. Якщо замість нього будете використовувати звичайну нитку, то вона дуже швидко згниє від постійної наявності води і стане непрямою причиною засмічення. Періодично потрібно прочищати труби. Для цього потрібно зняти всі сифони. З одного кінця трохи витягніть шнур. Надягніть на нього гудзик і залізні скоби. Гудзик повинен бути не дуже маленькою, але і не дуже великий. Скоби потрібно прикріплювати так, щоб вони утворили своєрідний залізний йоржик, який і буде чистити внутрішню частину труби.

3. Дуже часто доводиться стикатися з тим, що перестає працювати бачок унітазу. Причина полягає або в засміченому шлангу, або в дірявих поплавці. У першому випадку потрібно прочистити шланги, при необхідності замініть їх на нові. У другому потрібна заміна поплавка. Якщо немає можливо купити новий поплавок, то потрібно демонтувати старий і ретельно його просушити. Після цього виготовити мішечок для нього з щільного поліетилену. Помістіть поплавок в цей мішечок і ретельно його запаяти. Перевірте, щоб вода не потрапляла в мішечок, інакше поплавок не буде виконувати свою функцію.

4. Якщо сантехніка знаходиться в експлуатації тривалий час, то вода починає сочитися через з'єднання частин сантехніки. Причина полягає в зіпсованих прокладках. Необхідно розібрати частини і замінити прокладки на нові. Якщо раптом у вас немає можливості придбати нові прокладки, то можна дістати старі, Прочистити їх. Після цього потрібно встановити їх назад, а зверху накласти кілька кілець з нитки. Тепер зберіть назад деталі й перевірте працездатність сантехніки.

Також цікаво: