Рекомендуємо

Як позбутися від скрипу в підлозі

Настил з дощок, рано чи пізно, починає скрипіти. Причини різні. Можливо, в приміщенні неправильна вологість або температура; або місця з'єднання цвяхів з деревиною розхиталися; або навантаження на дощату поверхню підлоги надто великі. Як би там не було, проблема скрипу пов'язана з тим, що цілісність конструкції, що складається з багатьох елементів, порушується. Полагодити таку підлогу можна і своїми руками.

Ви не знаєте, як позбутися скрипу в дощатій підлозі, не вдаючись до його демонтажу? Розповідаємо.

1. Клини.

Дешевий, не витратний і досить ефективний метод. Працює в тому випадку, коли скриплять певні дошки при зіткненні один з одним. У зазори між ними просто потрібно вбити клини, акуратно подкорректировав їх розмір. Але для зношених дощок цей метод не підійде.

2. Монтажна піна.

Найпростіший спосіб. Якщо в підпільному просторі якісь частини скриплять, стикаючись (наприклад, лаги і дошки), потрібно позбавитися від пустот. Для цього достатньо залити монтажною піною простір під підлогою, направивши монтажний пістолет в ті місця, де скрип чується найбільш виразно. Правда, з часом застигла піна розкришиться, і доведеться все робити заново.

3. Анкери.

Анкери не такі вже й дешеві, а знадобиться їх, швидше за все, багато. Тобто, метод не з дешевих; зате - працює. Використовуючи перфоратор, просвердліть підлогу і лаги в бетон, заженіть в отвори дюбелі, закрийте їх анкерами. Анкери потрібно встановлювати через кожен метр або навіть ближче.

Ремонт дощатої підлоги із зняттям мостин

1. перестилали підлогу.

Дуже дієвий метод боротьби зі скрипом (зі зрозумілих причин). Всі дошки викидаються - на їх місце стануть нові. Лаги потрібно перевірити на ступінь деформації і, при необхідності, замінити деякі з них. При повторному кріпленні дощок не використовуйте цвяхи: вони найбільш часто і стають причиною скрипу. Краще взяти саморізи, які сидять щільно і не розхитуються.

2. Фанера

Якщо вам не хочеться перебирати лаги, можна на основу підлоги покласти лист фанери і «зашити» підлогу дошками назад. Фанера добре знімає «музикальність» підлоги, але лише на час.

Підібравши єдино вірний для вас варіант, ви зможете вирішити свою проблему і позбутися від надокучливих скрипів в підлозі.

Також цікаво: