Рекомендуємо

Як правильно пофарбувати фасад будинку

Фарбування будинку - це досить складний і трудомісткий процес, який вимагає певних знань, умінь і навичок, якщо ви хочете, щоб результат подобався не тільки вам, а й оточуючим. Ось чому більшість воліють найняти фахівця для виконання роботи даного типу, правда ціна за фасадні роботи не всім по кишені. Тому інша частина все ж намагається зробити це самостійно, своїми руками. Але, варто пам'ятати, що будь-яку справу слід починати тоді, коли ти повністю обізнаний про тонкощі та особливості процесу.

Отже, давайте розберемо і познайомимося з послідовністю дій при фарбуванні будинку.

На самому початку роботи необхідно провести підготовчі роботи з очищення поверхні, на яку буде наноситися фарба. Фарбу, як для дерева, так і для металу краще використовувати якісну, щоб не довелося через досить короткий проміжок часу знову займатися фарбуванням. Пам'ятайте, що ні в якому разі не можна використовувати фарбу, призначену для внутрішніх і зовнішніх робіт, так як для вулиць вони зовсім не підходять.

Наступним кроком, як і в будь-якій роботі, є складання докладного плану дій, щоб було зручніше працювати і не пропустити жодної важливої ​​деталі. Пам'ятайте, що для кожної окремо взятої поверхні використовується свій матеріал, а також свій метод і прийом фарбування. Іншими словами, до питання підготовки до фарбування і вибору фарбувальних речовин слід підходити обдумано, визначившись вже з кольором і маркою фарби.

Нарешті настає найважливіший момент - фарбування будинку. Процес фарбування за своєю суттю являє собою трьохкомпонентну систему нанесення речовини. Це:

  1. перший шар - грунтовка, завдяки якій в подальшому не буде утворюватися смол і сторонніх, недоброякісних плям на стіні.
  2. шар речовини, який перешкоджає появі грибкових інфекцій, черв'яка і жучка.
  3. шар фарби обраної колірної гами, який забезпечує захист від усякого роду пошкоджень.

Якщо у вашому фасаді є місця, які непотрібно фарбувати, то слід закрити їх папером, або спеціальним скотчем. Скло можна і потрібно закрити листом фанери, щоб не забруднити в процесі роботи.

Наступним кроком є ​​вибір необхідного інвентарю. Пам'ятайте, що інструменти при зовнішніх і внутрішніх роботах будуть значно відрізнятися, ось чому не варто використовувати один і той же інструмент.

Також цікаво: