Рекомендуємо

Як правильно вибрати душову кабіну?

Коли ми робимо капітальний ремонт у ванній кімнаті, то обов'язково міняємо не тільки сантехніку - нам хочеться і інших змін. До цих змін можна віднести заміну ванної на душову кабіну або гідромасажний бокс. Не потрібно відразу думати, що ви більше не зможете спокійно прийняти ванну. Ні це не так! Душові кабіни також бувають різних розмірів, і вони можуть відрізнятися різною глибиною піддону.

Перед тим, як придбати душову кабіну, слід зробити всі необхідні виміри, врахувати всі нюанси, плюси і мінуси такого вибору. Ви можете вибрати кабіну різних розмірів і висоти піддона. Вона може бути як відкритого, так і закритого типу.

При виборі душової кабіни в першу чергу варто звернути увагу на те, з якого матеріалу вона виготовлена. Душова кабіна може бути повністю з пластика, але такий варіант буде неякісним і не особливо довговічним.

Приділіть свою увагу на те, з чого виготовлений профіль, адже від нього залежатиме, наскільки міцно триматимуться двері вашої кабіни, тим більше, якщо ви вибрали кабінку зі скляними дверима. Двері в душовій кабіні можуть бути розпашні, розсувні і поворотно-зсувні. Так само кабінки бувають зі стінками і без них.

Необхідно ретельно вибирати піддон душової кабіни. Він може бути акриловий, пластиковий, чавунний, зі сталі, мармуру і так далі. Піддон повинен бути міцним, стійкий до різних ушкоджень, теплоємний, повинен бути з антиковзаючим покриттям. Найоптимальнішим варіантом буде піддон з акрилу.

Сучасні душові кабіни дуже багатофункціональні. Ви можете вибрати кабінку як з наявністю будь-яких функцій, так і відмовитися від такого задоволення. Дуже зручно, коли кабінка оснащена настінним змішувачем, оскільки вони найчастіше мають різні вентилі і важелі, які можуть перемикати режими подачі води. Також можна придбати душову кабіну з гідромасажною панеллю, але така модель буде вже більш високої вартості.

Багато хто віддає перевагу економити на виборі кабінки, але краще цього не робити, оскільки це ціла система, яка пов'язана між собою. Якщо раптом щось зламається, то може спричинити за собою ряд інших поломок, які не завжди можна усунути без заміни деталей або всього комплексу. Якщо ви в чомусь сумніваєтеся, то краще звернутися за консультацією до продавця-консультанта, який допоможе вам з вибором і дасть потрібну вам пораду. Також можна звернутися за допомогою до фахівця, який буде проводити встановлення душової кабіни.

Також цікаво: