Рекомендуємо

Як правильно вибрати унітаз

Унітаз - це не тільки деталь інтер'єру або якийсь другорядний предмет у вашому домі. Як вибрати унітаз без бризок? Таким питанням задається кожен покупець необхідного атрибута. Давайте в цій статті, без жодного збентеження, все таки спробуємо розібратися в настільки делікатному питанні.

Підбираємо унітаз в залежності від його матеріалу

Сьогодні унітази зазвичай виготовляються з безпечних твердих матеріалів: натурального каменю, чавуну, сталі, пластику, порцеляни, а також скла, тощо. У нашій країні сантехнічний фаянс вже давно перевірений часом. Для такого матеріалу характерна водопоглинання, а також значна пористість. І тому такі фаянсові унітази вельми швидко брудняться, внаслідок чого складно очищаються. Однак якщо ви купуєте високоякісний глазурований зразок, то в цьому випадку залишитеся задоволені.

Не одна сотня продавців чула питання: «Як вибрати якісний унітаз?» Фарфор через свою значну щільності здатний володіти досить якісною фактурою. А унітази, виготовлені з порцеляни, позбавлені практично всіх видимих ​​недоліків, які так властиві фаянсовим виробам.

Вибір унітазу в залежності від його змивного механізму

Такий особливий критерій безпосередньо залежатиме від розміщення в квартирі комунікацій. Є три варіанти «випуску»: горизонтальний, косий, вертикальний. Стародавнім і перевіреним великим проміжком часу варіантом є саме вертикальний. Але у нього присутній також і недолік - його неможливо видозмінити. Горизонтальний випуск є порівняно «свіжим» винаходом, який сьогодні можна зустріти в багатьох квартирах. Про косий «випуск» потрібно сказати, що він є новітнім віянням так забутої радянської епохи. Саме сантехніки-конструктори додали унітазній трубі своєрідний ухил в 300-450 мм.

Вибираємо чашу

Головними видами влаштуванням чаш унітазів є воронкоподібні, козирькові і тарілчасті. Перші два типи відомі практично всім людям радянського часу. Унітази з воронкоподібною чашею - західноєвропейський винахід. Унітаз з тарельчатою ​​чашею містить в собі так званий уступ. Такий відступ створений спеціально задньою стінкою. А в унітазі з так званої козирьковою чашею стінка, яка знаходитися ззаду є прямою.

Однак стінка здатна мати відчутним ухилом безпосередньо вперед. Як вибрати унітаз без бризок - таким питанням задаються велика кількість споживачів. І тому деякі фахівці рекомендують вибрати ту воронку, у якої своя задня стінка є похилою. Подібний ефект дозволить позбутися такого від'ємного явища, як бризки води.

Також цікаво: