Рекомендуємо

Як правильно заощадити на ПВХ вікнах?

МИ підготували інструкцію про те, як правильно заощадити на ПВХ вікнах і не втрачати при цьому якість! Далі буде розказано, які існують махінації для економії і в якому з випадків до них вдаватися, а коли варто утриматися. Адже з одного боку багато хто може подумати, що економія це найдешевші матеріали, але якщо і так, така конструкція «відіб'є» Вам гроші з часом?

Сезонність і кількість

Що ж, відразу скажемо про сезонні знижки, всі підприємства, які виготовляють металопластикові вікна, з настанням зими мають занепад в замовленнях. Саме тому надають свій товар за заниженими цінами і якщо у вас є можливість зробити заміну вікон у холодний період року - це послужить першою сходинкою до початку економії коштів.

По-друге, значну роль відіграє кількість замовлення - будь-яка поважаюча себе фірма зробить знижку на велике замовлення. А ось при покупці всього одного вікна чи дверей, такої можливості вам радше не представиться.

Методи економії на складових елементах

Тут слід уважно продумати, в якому з приміщень потрібні ПВХ системи зі стулками, а де можна обійтися без них. Стандартний приклад, це старі дерев'яні вікна, згадайте, як часто ви відкривали обидва вікна в жаркий період, і чи дійсно вам потрібні нові пластикові вікна з двома і більше стулками? У 95% випадках більше однієї стулки ніколи не використовується.

Плюс такої конструкції ще в тому, що не потрібно купувати додаткову москітну сітку. А говорячи про цей продукт, можна заощадити, купивши звичайні москітні сітки, а не з нержавійки. Якщо правильно доглядати, не "тикати" пальцями і не гасити сигаретні недопалки, то звичайна сітка прослужить дуже довго.

Тепер про головне, ПВХ профіль - тут ні в якому разі не можна економити. Купувати слід середні і вище бренди.

При виборі профілю в середній ціновій категорії купувати слід двокамерний склопакет. Трьох камерні радимо взагалі ніколи не купувати, на нашому досвіді, ефективності в ньому нуль, тільки переплата грошей.

На віконній фурнітурі можна заощадити, взявши поворотну систему, без захисту від злому, при впевненості в безпеці.

Додаткові поради щодо економії

Далі можна взяти на себе монтаж металопластикових вікон, але при цьому ви втрачаєте гарантії - тут все залежить від того, чи маєте ви достатньо досвіду, спец інструмент і готові взяти всю відповідальність на себе? Якщо так, то економія буде помітна в рази!

І в кінці, розвіємо казки про те, що варто брати дешеве підвіконня - ні в якому разі, результат: пожовтіє, у той час як вся рама буде біла, плюс слабка пластмаса може лопнути. І відливи беріть оцинковані або з пластику, є ймовірність, що звичайний металевий проржавіє, і іржа вбереться і розійдеться по рамі.

Також цікаво: