Рекомендуємо

Як вибрати міжкімнатні двері

Ринок міжкімнатних дверей сьогодні наповнений стильними та оригінальними рішеннями, які можуть гармонійно вписатися в будь-який інтер'єр. Але важливо звертати увагу не тільки на зовнішній вигляд виробу, але і на його технічну і функціональну складову. Саме від цих показників залежить термін, протягом якого міжкімнатні двері будуть зберігати свій презентабельний зовнішній вигляд.FYuv7Wrhwvw.jpg
Перед тим як відправитися в магазин, щоб придбати шпоновані міжкімнатні двері або інший варіант цього декоративного рішення, слід провести відповідні заміри. Важливо заздалегідь визначитися з бажаним дизайном і типом відкривання, щоб полегшити собі завдання вибору. Питання ціни також стоїть не на останньому місці. Яким же технічним характеристикам має відповідати якісний виріб? Вони повинні бути стійкими до механічного впливу, вологи та вогню, а також відрізнятися високим рівнем звукоізоляції.

Врахуйте, що якісні міжкімнатні двері - це виріб, який виконано з натуральної деревини, покритої зверху безпечним лаком. Його поверхня повинна бути рівною і відполірованою. Про якість можна судити і по однорідності кольору, вкраплення і плями неприпустимі. Бажано, щоб при огляді виробу була видна структура деревини, оскільки нерідко недобросовісний виробник зайвим тонуванням намагається приховати дефекти полотна або його неакуратне полірування.

При виробництві дверей найбільше витрат у виробника йде на придбання лаку. Тому багато хто намагається заощадити і використовують для покриття більш доступний матеріал, який може виявитися шкідливим для здоров'я. Перевірити якість лаку нескладно. Просто натисніть нігтем на поверхню дверей і переконайтеся, що слід після таких маніпуляцій не залишається. Також придивіться до якості з'єднання рамок і багетів. Зазори і нахлести свідчать про низьку якість збірки.

Якщо вам сподобалися яскраві або білі двері високого цінового сегмента, зверніть увагу на те, що в сертифікаті продукції повинно бути вказано, що при виробництві застосовувалися виключно цінні породи дерева. Це може бути бук, вишня, червоне дерево. Більш доступні за ціною вироби з хвойних порід, але їх мінус полягає в меншій стійкості до вологи. Найбільш економічний варіант - рішення з шпону. Вони відрізняються високою вологостійкістю і не втрачають первинний зовнішній вигляд більше 10 років.

Також цікаво: