Рекомендуємо

Як вибрати міжкімнатні двері

Міжкімнатні двері - є початком і короною привабливого домашнього інтер'єру. Поєднання стилів і квітів - це найважливіші компоненти для створення максимально комфортного стилю у вашому домі. Кожен елемент зобов'язаний ідеально вписуватися в зовнішній вигляд вашого приміщення і правильно обрані двері можуть задати настрій і загальний стиль в будинку.
Різноманітність асортименту

В даний час, існуючих матеріалів з яких виготовляють двері вистачить, щоб задовольнити побажання навіть найвибагливішого покупця. Можливість придбати міжкімнатні двері дозволяє сконструювати будинок своєї мрії: відшукати найвишуканіше рішення за кольором, типом виготовлення і органічно розділити квартиру на секції.

Якість продукції, що продається:

Залежно від місця розміщення в квартирі або будинку виділяють двері:
- У ванну;
- В передпокій;
- В комору;
- На балкон;
- У вітальню і зал;
- В спальню;
- В дитячу кімнату.
Відповідно, для кожного типу використовуються свої матеріали, накладки. Наприклад, у ванну рекомендуємо вибрати скляні, а у вітальню - розсувні (зі склом триплекс або з вітражами).

Забарвлення і матеріали:

Ви можете замовити міжкімнатні або вхідні двері в магазині будь-яких забарвлень і з будь-яких матеріалів.
У продажу є дерев'яні міжкімнатні моделі з різних сортів дерева, алюмінієві, міжкімнатні або вхідні двері зі сталі та інші.

Що впливає на вартість:

Матеріал виготовлення. Двері з цінних порід дерева коштують набагато дорожче, ніж двері з дуба або вільхи.
спосіб виготовлення. Вони можуть робитися як вручну, так і на спеціальних виробництвах. Двері виготовлені ручним способом коштують природно дорожче.
Розмір націнки організації що продає. Необхідно пам'ятати, що чим далі від магазину ви знаходитеся, тим дорожче вам обійдеться доставка.

Також цікаво: