Рекомендуємо

Як вибрати шафу

Для підтримки порядку в будинку, і визначення кожної речі свого місця, потрібна сучасна, багатофункціональна, універсальна шафа . Щоб не витрачати дорогоцінний час на пошук, і розширити можливість вибору, підібрати модель, що відповідає вашим запитам, зробіть меблі на замовлення. Це особливо зручно, якщо потрібна шафа нестандартних розмірів, з незвичайним оформленням та дизайнерським рішенням.

За своїм бажанням можна вибрати і матеріали, для виготовлення шафи. Для початку виберіть місце для майбутньої шафи-купе, і визначтеся з її приблизними розмірами (точні виміри проведуть фахівці). Різноманітність пропонованої кольорової палітри і консультація фахівців, допоможе підібрати саме той колір, який необхідний. Внутрішнє наповнення шафи, також комплектується згідно побажань замовника. Вибір фасаду - відповідальний момент.

Тип дверей може бути: розпашним, гармошка, купе. Вибір декору різноманітний. Двері можна зробити скляними, дзеркальними, скляними з аплікацією, дзеркальними або скляними з піскоструминною обробкою (кольоровою або не кольоровою), з вітражем зі склом. Визначаючись з фірмою-виробником, акцентуйте свою увагу на компаніях, які існують не менше 3 років, на ринку виробництва меблів, з досить великим штатом фахівців.

Корпусні меблі відрізняються своєю мобільністю, функціональністю і легкістю монтажу. Вони чудово впишуться в інтер'єр будь-якого житла. Для її виготовлення використовують різні матеріали: деревно-стружкових плит (ДСП), деревоволокнистих плит (оргаліт або ДВП), МДФ, тамбурата.

ДСП отримують пресуванням деревної стружки і карбамідоформальдигідної смоли. Такий матеріал досить міцний, простий в обробці, з низькою вартістю. Оргаліт або ДВП - отримано гарячим пресуванням, у вигляді листа. Незамінний матеріал, в меблевому виробництві. МДФ - виготовлений сухим пресуванням в'яжучих речовин з волокнами дерева, і подальшим гарячим пресуванням. Володіє вогнестійкістю і водостійкістю. Використовується для виготовлення меблевих фасадів, столів і т. Д. Тамбурата - тришаровий матеріал, де внутрішній шар виконаний з пористого картону (нагадує «соти»), а два зовнішніх з МДФ або ДСП. При всій своїй масивності і міцності, володіє достатньою легкістю.

Також цікаво: