Рекомендуємо

Як вибрати сушарку для рушників для ванної

Раніше в будівництві, для обігріву ванної кімнати встановлювалися громіздкі, що займають багато місця батарей, вони ж і служили як сушарка, або через всю ванну кімнату над головою натягували мотузки для сушіння рушників.

Поява на ринку сантехніки величезної кількості видів сушарок для рушників, які відмінно справляються з обігрівом і сушінням рушників, витіснило потребу установки громіздких батарей опалення. Сучасні рушникосушки компактні, зручні, красиво вписуються в інтер'єр, залишається тільки питання - як вибрати сушарку для рушників для ванної кімнати і яку.

В облаштуванні ванної кімнати сушарка для рушників за останній час зайняла, чи не перше місце за значимістю. Поряд з іншого сантехнікою вона стала необхідним атрибутом ванної кімнати, виконуючи свою місію в подвійному значенні - сушки рушників і обігріву самої ванної кімнати.

Рушникосушки випускаються трьох типів:

  • електричні;
  • водяного нагрівання (з підключенням до системи опалення);
  • комбіновані.

Конфігурації сушарок для рушників досить різноманітні. Для більшої тепловіддачі виробники придумали як прості драбинки, решітки, змійки, так і складні мудрі форми, які підходять для створення витонченого дизайну інтер'єру ванної кімнати.

Рушникосушки виготовляються з:

  • нержавіючої сталі;
  • оцинкованого металу;
  • хромованого металу.

Нержавіюча сталь покривається емаллю і виглядає солідно. Оцинковані дуги, своїм блиском красиво вписуються в інтер'єр ванної кімнати, але тьмяніють. Металеві рушникосушки оброблені шляхом гальванізації хромом і відшліфовані до дзеркального блиску, створюють неповторний стиль ванної кімнати.

Електричні сушки для рушників

 

По своїй конфігурації електричні не надто відрізняються від водяних, але програють в додатковому споживанні електроенергії, що досить затратно на сьогоднішній день.

Принцип їх дії, в нагріванні електричними тенами, вбудованими в заповнені маслом трубки. На тени прикріплюється датчик контролю температури з виведенням на регулятор температури.

Регулятор може бути як автоматичний так і ручний, з установкою певної температури вручну, при цьому датчик контролю буде підтримувати встановлену вами температуру.

Електричні сушарки для рушників досить компактні і надійні, але їх використання рідкість, зважаючи на специфіку їх установки в приміщенні з великою вологістю і вогкістю.

Сушарки для рушників водяного нагріву

Яку сушарку вибрати. За всіма параметрами самий відповідний варіант у виборі, це сушарка водяного нагрівання. Якщо в електричних, розмір грає роль, оскільки із збільшенням виробу збільшується і витрата електроенергії, то водяну можна ставити будь-якої величини і розміру.

Так само, якщо електрична стиснута у конфігураціях то водяна навпаки, чим більше всяких там витків і вигинів, тим краще.

Самі по собі рушникосушки не складні по конфігурації і способам монтажу, але все таки для установки краще запросити майстра, що знає тонкощі правильної установки і підключення до системи опалення.

Комбіновані сушарки для рушників

 

Створюється враження що комбіновану сушарку придумали саме через нас, і для нас. Зважаючи частих поломок теплотрас така сушарка найпідходяща, але знову ж її недолік впирається в електроенергію.

Комбінація складається, у відключенні водяного нагріву та введення в сушарку електричних тенів, з таким же висновком регулювання та контролю нагрівання, як і електричний.

Існують також вже готові трубки, з виведеними кінцівками для перемикання з кранами, якими можна перекрити циркуляцію води по трубах і підключити електрику і навпаки.

Як ви бачите, з усього описаного вище, вибрати сушарку для рушників для ванної не так вже складно, навіть просто тому, що вибір не сильно великий. Наприклад, ми, віддаємо перевагу, водяним, не так вже й часто відключають опалення, але якщо все ж боїтеся чогось, ставте комбіновану, але як завжди вибір за Вами.

 

Також цікаво: