Рекомендуємо

Які меблі вибрати для передпокою?

Передпокій - це, вибачте за тривіальне і спірне порівняння, візитна картка будинку. Це приміщення, яке покликане створити враження про квартиру - і про це повинен пам'ятати кожен бажаючий купити передпокій. Заходячи до нас додому, гості волею-неволею звертають увагу на інтер'єр передпокою, тому до оформлення «візитки» потрібно поставитися з усією відповідальністю.

Що має бути в кожній прихожій? Якщо задуматися, то можна назвати досить багато предметів меблів: вішалка, шафа, полиці, тумбочки, комоди ... Габарити далеко не кожної квартири дозволять вмістити все це в передпокій. Тому варто задуматися про функціональності, добре поміркувати над тим, як на обмеженому просторі умістити все необхідне і при цьому залишити приміщення досить просторим, щоб ним можна було нормально користуватися.

Ось декілька порад з приводу вибору передпокою, які, сподіваємося, допоможуть вирішити багато протиріч.

Шафи. Кращим варіантом багато дизайнерів (і просто господарі власних квартир) називають шафу-купе. Дійсно, такі меблі дуже зручні для розміщення всього необхідного: можна заощадити і на полицях, і на тумбах, і навіть на вішалках для верхнього одягу. Це дозволяє відмінно розчистити простір передпокою. Більше того, такі шафи часто роблять дзеркальними, а також встановлюють підсвітку. Установка подібної моделі в передпокій дозволяє «розширити» приміщення мало не вдвічі.

Але, на жаль, шафу-купе можна встановити далеко не в кожній прихожій: часто цього не дозволяють розміри. У такому випадку в передпокій варто поставити звичайну шафу або ж зовсім обмежитися тумбою та вішалкою.

Вішалка. Не варто вішати вішалку в середину шафи: це незручно, бо верхній одяг нормально не просихає. Тому стара добра вішалка з гачками буде доречна і в сучасному передпокої.

Дзеркало. Подивитися на себе перед виходом з дому - справа свята: в рідкісному будинку можна побачити передпокій без дзеркала. Як ми вже згадували, часто в цій ролі виступає стінка шафи-купе. Але це не завжди зручно: нижню частину такого дзеркала легко забруднити: особливо швидко це відбувається, коли в будинку є домашні тварини. Тому дзеркало все ж варто робити навісним, але вибирати досить велику модель і вішати його в такому положенні, щоб у нього можна було дивитися у повний зріст.

Полиці. Якщо в передпокої є окремий невеликий стелаж, то його прикріплюють над вішалкою або збоку від неї. Цікавим рішенням також буде установка декількох поличок на бічну стінку шафи. На полиці вішають не тільки головні убори: так, дуже грамотно буде завести окрему поличку для ключів, домофонних «таблеток», проїзних квитків та іншого вмісту кишень.

Для взуття також повинен бути свій стелаж (якщо він не є частиною шафи-купе). Замість нього може використовуватися ящик для взуття - майже застаріла, але при належній фантазії досить цікава деталь обстановки.

Пуф. Взуватися стоячи, звичайно, можна, але незручно. Невеликий пуф або табуреточка, поставлена ​​в передпокій для цих цілей, вирішує проблему. Якщо передпокій зовсім малий, пуф може перебувати в довколишній кімнаті.

Також цікаво: