Рекомендуємо

Які пластикові вікна краще поставити

Пластикові вікна - це сучасна заміна деревині. В останнє десятиліття популярність таких конструкцій настільки зросла, що, роблячи хороший ремонт квартири, ніхто вже й не замислюється про вибір матеріалу для вікон. На це, звичайно, є ряд причин.

Природно, вікна з пвх набагато більш довговічні. Вони не гниють, не коробляться, і їм абсолютно байдужі температурні перепади, яскраве сонячне світло і підвищена вологість. Крім того, такі вікна набагато простіше експлуатувати: ніякої облупленою фарби і ніяких проблем з відкриттям / закриттям. На відміну від звичайного вікна, яке може відкритись на всю ширину через порив вітру, пластикове жорстко фіксується в тому положенні, яке для вас оптимально. Також в числі достоїнств подібних вікон можна не відзначити і те, що багатьом вони здаються набагато більш привабливими з естетичної точки зору.

По всіх перерахованих вище причин, більшість сучасних людей зупиняють свій вибір саме на таких вікнах. Задавшись питанням, які пластикові вікна краще поставити, потрібно, насамперед, ознайомитися з основними їх типами.

Типи пластикових вікон

Існує традиційний їх варіант, при якому обидві стулки вікна відкриваються всередину квартири. Також є більш дорогий, але і більш зручний тип пластикових вікон, що відкривається і всередину, і назовні, і фіксується в будь-якому положенні. Ще широко поширені відкидні пластикові вікна, які відкриваються у вертикальній площині на невеликий кут. Хоча останнім часом налагодилося масове виробництво і більш функціональних відкидних вікон, які, потрібним чином повернувши ручку, можна перетворити на традиційні. І, звичайно ж, пластикові вікна бувають і просто глухими, тобто не відкриваються взагалі. Їх часто використовують в офісах, обладнаних кондиціонерами.

Отже, які пластикові вікна краще поставити? Коли ви визначилися з типом пластикових вікон, потрібно подбати й про їх якість. Для цього варто вибрати пластиковий профіль і склопакети від відомих, що користуються повагою виробників. Фірма, у якої ви їх придбаєте, повинна надати відповідні сертифікати якості та інші необхідні документи. Також варто вибрати гідних виробників віконної фурнітури.

Крім того, бажано віддати перевагу двокамерному склопакету для ваших пластикових вікон, так як однокамерний варіант буде значно сильніше потіти, а також пропускати більше холоду в зимову пору року.

І, звичайно, при покупці таких виробів неодмінно візьміть гарантійний талон, причому як на саме придбання, так і на послуги з його встановлення, оскільки помилки монтажу пластикових вікон часто стають причинами незручностей в їх експлуатації.

Також цікаво: