Рекомендуємо

Залізобетонні дорожні плити

Якщо треба якісно і в найкоротші терміни побудувати автодорогу, яка витримає досить насичений потік вантажної техніки великої ваги, то кращого будматеріалу, ніж плити залізобетонні дорожні, вам не знайти. Якщо до того ж врахувати, що плитам, що виготовляється із залізобетону, можна надати будь-яку конфігурацію, то цей матеріал стане просто незамінним для реалізації найскладніших проектів будівництва доріг.

Для будівництва тимчасових доріг також розумно використовувати дорожні плити, так як застосовуючи їх, монтажні роботи можливо зробити з мінімальними витратами праці і часу, знизивши при цьому і обсяг підготовчих робіт. Тимчасова дорога з плит гарантовано забезпечить проходження стабільного потоку транспорту, як легкового, так і вантажного.

Залізобетонні плити високої якості використовуються також для будівництва злітно-посадкових смуг аеродромів.

Дорожні плити виробляються на основі «важкого» бетону. У результаті плита будь-якої марки довговічна і стійка до несприятливих впливів при її експлуатації - і погодно-кліматичних, і антропогенних, успішно протистоїть динамічним і статичним навантаженням.

При виготовленні дорожніх залізобетонних плит, як і у всіх виробах ЗБВ, використовують сталеву арматуру. Вона може бути попередньо напружена або не наражатися напрузі. Зв'язуючим матеріалом у виробництві плит, як уже говорилося, є важкий бетон.

Високу надійність залізобетонні плити демонструють при екстремальних умовах експлуатації. Так навіть при знижених температурах до -40 ° С вони практично повністю зберігають свої основні технічні характеристики.

При необхідності вибрати продавця або постачальника дорожніх залізобетонних плит, слід звернути особливу увагу на наступні моменти:

  • репутація контрагента у відповідному сегменті ринку;
  • наявність у постачальника відгуків або рекомендацій від декількох солідних компаній, що мають авторитет на ринку виробництва будівельних робіт;
  • при виробництві залізобетонних плит дорожніх повинні неухильно дотримуватися всі діючі стандарти і ГОСТи;
  • якість виробів повинно бути підтверджено відповідним документом (паспортом або сертифікатом).

Наявність всіх цих компонентів гарантує вам високу якість дорожніх плит, а відповідно тривалий період надійної експлуатації побудованої з них дороги.

Також цікаво: