Рекомендуємо

Зносимо стару стіну і робимо нову з гіпсокартону

Перед знесенням, переконайтеся, що стіна передбачена для видалення - що не несе - тобто, на неї не спираються інші елементи будівлі. З цього питання, найкраще звернутися до конструктора, що б потім не було неприємностей.

Що необхідно перевірити перед знесенням

Рішення, пов'язане зі зміною конструкції приміщення, слід добре обміркувати. Здавалося б, що може ускладнити цю процедуру. Насправді, якщо в стіні, запланованої на знесення, виявиться електропроводка або труби води та опалення це істотно ускладнить вашу роботу і відбере більше часу і коштів (якщо наймати робітників).

Може також статися, що в приміщеннях розділених бетонною стіною, висота підлоги буде на різних рівнях, в такому випадку Вам доведеться робити поріг, що вимагає додаткової обробки, навіть якщо планується заміна підлоги. Якщо нова стіна буде переміщена:

1. На більш низький рівень - рівень підлоги можна вирівняти, уклавши плити OSB;
2. Перехід на більш високий рівень - у цьому випадку роботи буде більше. Вам доведеться зірвати стару підлогу і укласти її заново на іншому рівні або підняти підлогу на інший половинці.

Демонтаж старої стіни

Стіну з пористого бетону можна з легкістю різати, наприклад, ножівкою по дереву. Після видалення всієї стіни, потрібно буде ще відбити, своєрідні виступи, що йдуть поперек стіни, які служили для взаємного з'єднання стін.

Виникли в процесі борозни, необхідно зволожити і закидати штукатурною сумішшю. Стіни, які залишаються, найкраще вирівняти гіпсовою штукатуркою, що дозволить рівно зістикувати їх з гіпсокартонною перегородкою.

Будівництво нової стіни-перегородки з гіпсокартону

Зведення нової стіни почнеться з розмітки на підлозі, а потім на стіні і на стелі.

В якості підстави стіни можна використовувати дерев'яні рівні дошки або металевий профіль UW, до якого і буде кріпитися гіпсокартон.

Після того як ви зробили розмітку, по ній закріпіть вибрану вами основу (дерево або металопрофіль), робиться це за допомогою перфоратора і дюбелів, зазвичай 6-10 мм діаметром. Якщо стіна довга, встановіть вертикально, додаткові напрямні через кожні 50 см. При цьому обов'язково використовуйте будівельний рівень.

Обшийте одну сторону перегородки гіпсокартоном. Кріпитися він на саморізи, прикручувати до напрямних.

Коли одна сторона готова, слід укласти мінеральну вату, це зробить Вашу стіну більш шумоізоляційною. Залишилося тільки прикрутити листи гіпсокартону з іншого боку і ваша стіна-перегородка готова.

Також цікаво: