Рекомендуємо

Зовнішнє і внутрішнє утеплення будинку

Власний будинок завжди асоціюється з чимось затишним, теплим, комфортним. Однак далеко не кожна будівля сьогодні готове витримати суворі морози. Щоб уникнути холодних стін і низьких температур в будинку, необхідно задуматися про якісне утеплення будинку не тільки зовні, але і зсередини.

Особливості зовнішнього утеплення

По-перше, слід підібрати ті матеріали, які ідеально підійдуть для такого виду утеплення. При необхідності можна порадитися з фахівцями. В даний час нерідко можна зустріти на ринку такі будівельні матеріали, як: скловолокно, кам'яну вату, блокові пінопласти та ін. Завдяки унікальним характеристикам матеріалів, ви зможете максимально утеплити власне житло і підвищити шумоізоляцію будинку.

Бажано вибирати пожежостійкі матеріали, щоб убезпечити себе від можливих пожеж, особливо, якщо ви користуєтеся піччю або електричними приладами для приготування їжі.

Особливості внутрішнього утеплення

Усередині утеплюються не тільки стіни, але і всі кути, підлога і стеля. Особливу увагу слід приділити ділянкам близько підвіконь, біля вікон, дверей. Будь-які щілини слід закрити монтажною піною.

Можна зробити систему «Тепла підлога» або постелити теплий килим. Якщо причина витоку тепла полягає в недостатньому утепленні стельової конструкції, тут вам доведеться придбати мінеральну вату або вапно з тирсою. Ці матеріали не дозволяють теплу виходити з приміщення, стримують вологу і холод.

Якщо говорити про вікна, то слід поставити 2-х або 3-х камерні пластикові вікна, які не пропускають мороз. Добре підійдуть і дорогі, але якісні дерев'яні вікна.

Необхідно закрити всі тріщини, отвори, через які може йти тепло. Тільки так можна зробити своє житло теплим і комфортним для довготривалого проживання.

Також цікаво: